Школа хіп-хоп танців відкрилася на порталі Slenergy в Примор'ї

Нова школа стартує на порталі Slenergy в Примор'ї. На цей раз всіх бажаючих навчать танцям в стилі хіп-хоп разом з Артуром Панішевим - викладачем студії сучасного танцю Forma. У першому уроці танцюрист допомагає розучити основні рухи танцювального напрямку хіп-хоп і дає кілька корисних порад, повідомляє РІА PrimaMedia з посиланням на портал Slenergy.ru .

Хіп-хоп - це ціла культура, яка включає в себе кілька напрямків: музику, танці та графіті. Культура зародилася в Нью-Йорку в середині 90-х років минулого століття і швидко поширилася по всьому світу, ставши однією з основних молодіжних культур.

На першому уроці нової школи викладач танців Артур Панішев допоможе розучити три базових руху хіп-хопу: tone wop, Brooklyn dance і kriss kross. Ці рухи є основою хіп-хоп танцю - на них будуються багато танцювальні зв'язки.

Нова школа стартує на порталі Slenergy в Примор'ї

Викладач танців вчить хіп-хопу, Фото з місця події з інших джерел. Автор фото: Сайт www.slenergy.ru

У десятихвилинному ролику танцюрист докладно пояснює принцип рухів і наочно їх демонструє, а також дає корисні поради початківцям "хіп-хопери".

Нагадаємо, що це вже четверта "школа" з відео-уроками на сайті Slenergy.ru. Портал також надає можливість навчитися кататися на велосипеді , сноуборді і гірських лижах .