Проект «Новорічне плаття від Юлії Михалкової» в Єкатеринбурзі

На подіум дівчаток виводили суворовці

У Єкатеринбурзі сьогодні пройшло дефіле, зірками якого стали дівчинки-сироти. Два місяці тому вони показали модельєрам ескізи суконь, про які мріють, і ось, після довгої і наполегливої ​​роботи, вони змогли створити свої шедеври і продемонструвати їх публіці.

Проект «Новорічне плаття від Юлії Михалкової» пройшов в Єкатеринбурзі вже вдруге . Участь в ньому взяли 20 дівчат у віці від 14 до 16 років. Показ мод влаштували в переході між «Пасажем» і ЦУМом.

На заході в цьому році зібралося куди більше людей, ніж в минулому. За словами організаторів, подивитися на роботи дівчаток прийшло більше 200 осіб, в тому числі перший заступник міністра соціальної політики Свердловської області Євген Шаповалов, омбудсмен Тетяна Мерзлякова, заступник міністра освіти Свердловської області Юрій Зеленов, драматург Микола Коляда і колеги Юлії Михалкової Андрій Рожков і Максим Яріца.

На показі заступник міністра освіти області вручив Юлії Михалкової почесну нагороду від міністерства освіти і науки РФ - нагрудний знак «За милосердя і благодійність».

Цього року передноворічний дефіле присвятили Року театру в Росії, який відзначатимуть весь 2019 рік. Тому на заході були і творчі номери: танці від учнів Уральського хореографічного коледжу, поетичний номер, класична музика, виступи суворовців-барабанщиків і групи «Пудра», а також виставка ескізів Леона Бакста, який свого часу малював костюми і декорації для Дягилевська сезонів.

Подивіться, які неймовірні наряди пошили дівчата і з якою радістю вони їх показали.

Перед початком показу грала музика Перед початком показу грала музика   Організатори запросили аніматорів і влаштували справжнє свято   Юлія Міхалкова теж була одягнена в незвичайне плаття, зшите на замовлення   На показ прийшло багато глядачів, в тому числі і досить відомих   Перед публікою виступили учні суворовського училища   Виступ групи «Пудра»   Виступ учнів хореографічного коледжу   А ця юна поетеса написала забавне вірш про те, як готувалися учасниці проекту   Юлії Михалкової вручили нагороду за милосердя і благодійність   Справлятися зі страхом дівчатам допомагали суворовці, які виводили їх на подіум   Всі дівчатка дуже хвилювалися, але намагалися триматися на подіумі впевнено   Дівчата робили реверанси і кніксену   Деякі моделі вперше одягли підбори, але виглядали все відмінно Організатори запросили аніматорів і влаштували справжнє свято Юлія Міхалкова теж була одягнена в незвичайне плаття, зшите на замовлення На показ прийшло багато глядачів, в тому числі і досить відомих Перед публікою виступили учні суворовського училища Виступ групи «Пудра» Виступ учнів хореографічного коледжу А ця юна поетеса написала забавне вірш про те, як готувалися учасниці проекту Юлії Михалкової вручили нагороду за милосердя і благодійність Справлятися зі страхом дівчатам допомагали суворовці, які виводили їх на подіум Всі дівчатка дуже хвилювалися, але намагалися триматися на подіумі впевнено Дівчата робили реверанси і кніксену Деякі моделі вперше одягли підбори, але виглядали все відмінно! Деякі сукні виглядають так, як ніби зшиті професійними модельєрами Організатори та учасниці залишилися задоволені тим, як пройшов показ

У жовтні Юлія Міхалкова віддала театру Миколи Коляди своє найкраще вбрання . Про це драматург просив актрису ще в квітні на святкуванні дня народження Четвертого каналу, а потім нагадав на церемонії вручення народної премії E1.RU .

підписуйтесь на нашу групу на «ВКонтакте» , Там ми оперативно публікуємо новини і статті і обговорюємо головні міські події з нашими читачами.

Текст: Юлія ЗАБАЙЛОВІЧ
Фото: Артем Устюжаніна / E1.RU