Іменна стипендія Давида Якобашвілі

Ми вітаємо студентів 2 курсу бакалаврату Софію Дмитрієву і Андрія Панова, а також студентку 2 курсу магістратури «Історія художньої культури і ринок мистецтва» Анжеліку Норманн з отриманням іменної стипендії Давида Якобашвілі!

Співпраця Школи історичних наук з Давидом Михайловичем Якобашвілі, головою ради директорів корпорації «Біоенергія», почалося в 2013 році, коли він виділив кошти для фінансування поїздки магістрів програми «Історія художньої культури і ринок мистецтва» на стажування до Інституту мистецтв Сотбіс у Лондоні за темою « Ділове адміністрування в сфері мистецтва ». Давид Михайлович не тільки відомий бізнесмен і меценат, а й чудовий колекціонер, з дуже різноманітними інтересами: російська бронзова скульптура XIX століття, табакерки XVIII століття, кришталь, музичні шкатулки та автоматони. Найближчим часом Давид Якобашвілі збирається відкрити в Москві приватний музей, де буде експонуватися не тільки його власна колекція, а й виставки з інших приватних зібрань.

У 2014 році Д.М.Якобашвілі уклав з НДУ ВШЕ договір про пожертвування коштів. З коштів, перерахованих за цим договором, наші бакалаври-мистецтвознавці у вересні 2015 з'їздили до Вологди і Тотьму в рамках проекту «Малі міста Росії» , А магістри, які навчаються на програмі «Історія художньої культури і ринок мистецтва», в листопаді поїдуть на ознайомчу практику в Санкт-Петербург.

Договір передбачає призначення «стипендій в галузі мистецтв Давида Якобашвілі» з урахуванням видатних успіхів у навчанні для бакалаврів-мистецтвознавців другого року навчання і магістрів другого року навчання. За рішенням академічної ради ці стипендії і були присуджені С. Дмитрієвої, А. Панову і А. Норманн.