Пізнавальна передача «Давайте малювати!» - Коли дивитися? О 09:25 (04 грудня 2017), Хабаровськ

1. карусель
  2. тривалість

Програма "Давайте малювати!", Створена спільно з Державним музеєм образотворчих мистецтв імені А. С. Пушкіна, познайомить юних художників з роботами відомих майстрів і основними напрямками образотворчого мистецтва. Тепер учасники програми і глядачі не тільки малюють і розвивають творче мислення в школі Феї Фіалки, а й чарівним чином потрапляють в музей ім. Пушкіна, щоб познайомитися з шедеврами великих Майстрів! Телеглядачів чекає пізнавальна арт-вікторина, на питання якої легко відповісти, якщо уважно слухати розповідь екскурсовода Пушкінського музею і бути старанним учнем Чарівної Школи Феї Фіалки. Кожен урок малювання присвячений творчості конкретного художника і його творчій манері. Складна техніка хлопцям до снаги, адже Фея Фіалка все зрозуміло пояснює і показує. Після майстер-класу юні художники з легкістю зможуть створити свій шедевр за мотивами творчості Пікассо чи Ван Гога. Мистецтво стає ближче і зрозуміліше! Беззмінний помічник феї - веселун каляки-маляки - разом з дітьми знайомиться з історією мистецтва, малює, майструє, а також збирає надіслані в програму малюнки телеглядачів і прикрашає ними Чарівну Школу Феї Фіалки. До речі, кращі з робіт будуть відібрані і потраплять на виставку дитячих малюнків на сайт ГМИИ ім. Пушкіна!

Програма Давайте малювати карусель

Помилка в розкладі