Олексій Кортнєв приміряв кокошник

Церемонія вручення «Кришталевої Турандот» була багата на емоції. Подробиці - в матеріалі WomanHit.ru Церемонія вручення «Кришталевої Турандот» була багата на емоції

Олексій Кортнєв

Геннадій Авраменко

Марія Смольнікова, нагороджена статуеткою за кращу жіночу роль у виставі «Безприданниця», відверто розридалася на сцені. Хвилювання Марії передалося і режисерові цієї постановки Юрію Кримова, який, отримуючи нагороду вже за кращий спектакль, теж розплакався. Втім, крім сліз були посмішки, дзвін келихів і спалахи фотокамер.

Вручення театральної премії «Кришталева Турандот», театр ім. Вахтангова

Яскраве дефіле Олексія Кортнева в кокошнику і футбольній формі супроводжувалося захопленими криками. Як один з ведучих церемонії, актор і музикант чудово розбавив академічність атмосферу заходу своїми жартами, в тому числі на тему минулого в Росії влітку чемпіонату світу з футболу.

Актриса Олександра Захарова в цей вечір не тільки роздавала автографи, а й вітала свого легендарного батька Марка Захарова з ще однією заслуженою нагородою. Керівник Вахтанговського театру Рімас Тумінас вручив Марку Анатолійовичу спеціальну премію «Недосяжний». Від «Тіля» до «Фальстафа» - 45 років ленкомівських перемог.

Ірина Апексимова і Дарина Авратінская були просто чарівні в чорних нарядах. Кожен вихід мами і доньки в світло супроводжується масою компліментів і незмінним зауваженням: як же схожі Ірина та Дарина! Потрібно визнати, що Дарина не ховається в тіні своєї знаменитої мами, грає в театрі і вже знялася в кіно. Втім, Апексимова не раз уточнювала, що до вирішення дочки не має ніякого відношення - Дарина сама вирішила вступати до театрального. І, як видно, не помилилася.

Легендарний дизайнер В'ячеслав Зайцев, за його ж визнанням, рідко куди-небудь виходить після восьмої вечора. Але заради театру кутюр'є готовий на світські пригоди. У театральному світі В'ячеслав Михайлович людина не випадковий - він робив костюми для безлічі знаменитих постановок. Про ефектних нарядах для себе Зайцев, як ми бачимо, теж не забуває.

Віра Алентова викликала чималий ажіотаж навколо своєї персони, адже актриса, м'яко кажучи, не найактивніша героїня світських раутів, і кожна її поява - це ціла подія. У якийсь момент Віра Валентинівна поспішила до зали від надмірної уваги до своєї персони. Ну а запрошення у вигляді віяла дало можливість зоряній гості трохи швидше віддихатися.

Таїсія Вілкова відмінно вписувалася в інтер'єр театру в плаття в вінтажному стилі. Як зізналася актриса, до вибору одягу вона підійшла дуже серйозно, тим більше що в принципі любить красиво одягатися. «Я не модниця, але я любителька одягу. Я щось купую, щось беру у дизайнерів і просто отримую від цього задоволення », - пояснила актриса.