Три будівлі Данилівського монастиря відреставрують

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал мера і уряду Москви   Даниловський монастир реставруватимуть

Фото: портал мера і уряду Москви

Даниловський монастир реставруватимуть. Роботи проведуть в трьох будівлях: в братському корпусі, церкви Трійці і будинку настоятеля. Департамент культурної спадщини вже видав дозвіл на розробку проекту реставрації, повідомляє портал мера і уряду Москви.

Братський корпус - двоповерхова кам'яна будівля в стилі московського класицизму. Головний фасад розташований навпроти Святих воріт. Кам'яна церква Трійці спроектована з одним куполом, побудована в стилі пізнього російського класицизму. Будинок настоятеля має Г-подібну конфігурацію. Триповерхова будівля паралельно південній стіні Святих воріт.

Фахівці вивчать історію обителі за архівними документами і бібліографічним дослідженням, оцінять технічні особливості споруд. Потім буде сформований ескіз реставрації, сказав глава департаменту Олексій Ємельянов.

Даниловський монастир - об'єкт культурної спадщини федерального значення. Він був заснований на березі Москви-ріки московським князем Данилом Олександровичем в 1282 році. Обитель стала першим монастирем в Москві.

Раніше стало відомо, що скоро почнеться реставрація Мостовий вежі на Ізмайловському острові. Завершується реставрація кам'яної церкви Петра Митрополита .

Поділитися в соціальних мережах: