Особисте життя: Данило Дунаєв

Багатодітний артист пізнав справжнє почуття тільки в другому шлюбі

На Першому каналі закінчився показ серіалу «Розлучення». Про виконавицю головної ролі Глафіра Тарханова, яка зараз чекає на третю дитину, ми вже розповідали ( подробиці ). А її партнер - Данила ДУНАЄВ, виявляється, зовсім недавно вже став батьком, і теж в третій раз!

- Данила, чому після школи ви вчилися в Московському авіаційному інституті, а не відразу пішли в театральний?

- Все приходять в акторську професію по-різному. У МАІ я навчався на гуманітарному факультеті, з першого курсу грав в КВН, брав участь у самодіяльності. Так що нічого несподіваного в тому, що потім я вступив до театрального, не було.

- Ваш батько - відомий спортсмен, чемпіон світу з фехтування Леонід Дунаєв. Чому не продовжили династію?

- Тато помер десять років тому від серцевого нападу. Тоді я тільки почав вчитися в Щуку (причому потрапив туди без блату), і він дуже мною пишався. Спортсменом в дитинстві я намагався стати: тренувався в ЦСКА, фехтування батько вчив мене особисто. Але потім я вирішив зайнятися баскетболом і швидко зрозумів, що і це не моє. Після відходу з життя тата доводилося навіть на їжі заощаджувати. Ті часи мене загартували, адже я допомагав не тільки мамі, але і старшій сестрі Ярославні. Зараз їй 38 років, живе в Киргизії, працює дизайнером, виховує 7-річну доньку Машу.

Багатодітний артист пізнав справжнє почуття тільки в другому шлюбі   Багатодітний артист пізнав справжнє почуття тільки в другому шлюбі   На Першому каналі закінчився показ серіалу «Розлучення»

У серіалі «Розлучення» Данила зіграв журналіста

- А ви тепер не тільки актор, але і музикант.

- До музики прийшов по п'янці. На зйомках «Повернення мушкетерів» ми влаштовували капусники. До одного з таких жартівливих уявлень разом з Антоном Макарський написав пісню. В результаті вона увійшла в саундтрек фільму. А потім пішло-поїхало: став будинки на комп'ютері складати. Два роки тому, коли виходив серіал «Новини», я з моїм колегою Джоном повністю записав до нього музичні теми і три пісні.

- Творчість приносить хороший дохід?

- Крім зйомок у кіно, я працюю провідним на різних заходах, а ще виступаю зі своєю музичною групою «ДД-Бенд». Звичайно, пристойний заробіток - це здорово, але головне, щоб покупки не перетворювалися на самоціль. Всі мої машини були бюджетні, житло поки знімаю. Коли заощаджу, придбаний не хороми, а просто пристойну квартиру. Вважаю, що знаю ціну грошам. Від роботи ніколи не відмовляюся, треба годувати сім'ю.

- Розкажіть про вашу дружину.

- Я одружений другим шлюбом, дружину звуть Олена, вона фотограф. Три місяці тому у нас народилася дочка. Я не був присутній при появі Єлизавети на світло. Привіз дружину в пологовий будинок і поїхав. Кусав нігті, нервував, випивав, курив до тих пір, поки не подзвонили з радісною новиною. Сльози самі собою навернулися. Моя дружина - чуттєвий і тонка людина, у нас з нею багато спільного. Вважаю, що шлюб - це не тільки хімія, а й фізика, біологія, література. Закохуюся в дружину щоранку.

Від першого шлюбу у мене двоє синів - Федір, йому сім років, і 5-річний Інокентій.

Дружина актора Олена. фото: vk.com

- Ви хороший батько?

- Сподіваюся. Я багато часу дітям присвячую, переживаю за них. Федя вже пішов в школу, Кеша йому заздрить. Мої хлопці люблять мультики про Бетмена і Людину-павука. Слава богу, поки у них немає ігрових приставок і комп'ютерів.

- Свого часу вам приписували в подружжя танцівницю Катерину Жарову. Нібито їй ви присвятили пісню «Будь моєю дружиною».

- Катерина ніколи не була моєю дружиною. Давним-давно ми зустрічалися, але не більше того. Пісня ж написана за мотивами того, що хоче жінка почути від чоловіка, це замальовка чистої води.

- Що для вас кохання?

- Я вперше пізнав це почуття в нинішньому шлюбі і від цього щасливий. Переглянув свої відносини і з першою дружиною, ми дружимо, тому що у нас двоє дітей. Любов - це Бог, енергія, яка пронизує Всесвіт.

- Пам'ятаєте, коли вперше поцілувалися в кадрі?

- На картині Світлани Дружиніної «Віват, Ганна!». Там моєю партнеркою стала відома співачка Алсу. Я тоді був уже не один, вона теж зустрічалася з майбутнім чоловіком Яном. Для нас обох зйомки виявилися непростими. Але межі я ніколи не переходив, в партнерок не закохуватися. Та й у відверто еротичних сценах не знімався, а якщо запропонують - відмовлюся.

Чому не продовжили династію?
Творчість приносить хороший дохід?
Що для вас кохання?
Пам'ятаєте, коли вперше поцілувалися в кадрі?