Театр з картону і кольорового паперу своїми руками

Оксана Лебедєва
Театр з картону і кольорового паперу своїми руками Оксана Лебедєва   Театр з картону і кольорового паперу своїми руками   Театр - видовищний вид мистецтва, який представляє з себе єдність таких видів мистецтва, як література, музика, хореографія, вокал і образотворче мистецтво

Театр - видовищний вид мистецтва, який представляє з себе єдність таких видів мистецтва, як література, музика, хореографія, вокал і образотворче мистецтво. Але дуже часто батьки стикаються з такою проблемою, що купити міні театр своїй дитині буває часто важко, т. К. Це коштує не малих коштів. А вихід є з будь-якої ситуації і навіть цієї. Можна зробити театр своїми руками, а саме з підручних засобів, які напевно є в кожному будинку-це кольоровий картон і кольоровий папір. Пропоную вашій увазі театр з картону своїми руками. Головне це фантазія. Для виготовлення такого театру вам буде потрібно кольоровий картон, кольоровий папір, клей, ножиці. Робимо спочатку основу з зеленим фоном, потім, з картону вирізаємо будиночок, в даному випадку я його розфарбувала звичайними фломатерамі, також вирізаємо героїв нашого театру і приклеюємо їх на картон, щоб вони були стійкіше. Задній план я зробила у вигляді аплікації і масляних олівців, далі робимо кущики, їх можна робити в будь-яких кількостях, і дерево. Ось і вийшов у нас такий гарний театр з паперу та картону.

Публікації по темі:

Фотозвіт «Театр своїми руками»   Діти дуже люблять малювати, ліпити, займатися аплікацією Фотозвіт «Театр своїми руками» Діти дуже люблять малювати, ліпити, займатися аплікацією. Ми вирішили спільно з дітьми підготовчої групи створити театр своїми руками.

Виготовлення балалайки з картону своїми руками   Пропоную Вашій увазі один із способів виготовлення балалайки з картону своїми руками Виготовлення балалайки з картону своїми руками Пропоную Вашій увазі один із способів виготовлення балалайки з картону своїми руками. Ось результат моєї роботи. Ще в глибокій.

Ляльковий театр своїми руками   Ляльковий театр своїми руками - улюблена забава для всіх дітей Ляльковий театр своїми руками Ляльковий театр своїми руками - улюблена забава для всіх дітей. Для них спілкування з ляльками має таке ж значення, як і відносини з живими.

Майстер клас Майстер клас. Виготовлення морозива з картону своїми руками Елла Чеснокова Майстер-клас. Виготовлення морозива з картону своїми руками. Літо - це прекрасна пора: сонце, вода і звичайно ж морозиво.

Настільний театр своїми руками   Вітаю колеги Настільний театр своїми руками Вітаю колеги! Хочу представити вашій увазі кілька театрів зроблені нашими руками. Всім відомо, що театр відіграє велику.

Пальчиковий театр своїми руками   На занятті з конструювання в старшій групі діти виготовляли пальчиковий театр своїми руками Пальчиковий театр своїми руками На занятті з конструювання в старшій групі діти виготовляли пальчиковий театр своїми руками. Для цього не потрібно багато часу.

Пальчиковий театр своїми руками   Мета: розвивати дрібну моторику рук в поєднанні з промовою;  розвиток комунікативних здібностей дітей дошкільного віку в процесі пальчикового Пальчиковий театр своїми руками Мета: розвивати дрібну моторику рук в поєднанні з промовою; розвиток комунікативних здібностей дітей дошкільного віку в процесі пальчикового.

Театр з дерев'яних лопаток своїми руками   Дерев'яні лопатки-це не тільки незамінний інструмент під час приготування їжі, а й прекрасна основа для натхнення і виробів Театр з дерев'яних лопаток своїми руками Дерев'яні лопатки-це не тільки незамінний інструмент під час приготування їжі, а й прекрасна основа для натхнення і виробів. Зовсім.

Театр своїми руками   За час роботи в дитячому саду були створені і використовувалися в роботі різні види театрів: пальчиковий театр, театр на ложках, театр Театр своїми руками За час роботи в дитячому саду були створені і використовувалися в роботі різні види театрів: пальчиковий театр, театр на ложках, театр.

Театр своїми руками   Театр - це чарівний світ Театр своїми руками "Театр - це чарівний світ. Він дає уроки краси, моралі і моральності. А чим вони багатшими, тим успішніше йде розвиток духовного світу.