Бібліотеки та культурні центри влаштують святкову програму в День молоді

Фото: m24.ru/Игорь Іванко

Дискотека під відкритим небом, стрибки на батуті, турнір по комп'ютерній грі FIFA 2016 і фітнес-тренування пройдуть в культурних центрах і бібліотеках в День молоді. Про це m24.ru розповіли у відділі громадських зв'язків Дирекції культурних центрів.

Святкова програма в культурному центрі "Зеленоград" пройде 25 червня о 16:00. Центр збере на відкритій сцені різні напрямки молодіжної культури. "Відкриють програму аматорський турнір з комп'ютерної гри FIFA 2016 і фітнес-тренування. Свою майстерність покажуть місцеві і запрошені діджеї, влаштують справжню дискотеку під відкритим небом. Також активними учасниками свята стане паркур-команда, які влаштують змагання зі стрибків на батуті", - сказали в дирекції.

Також тут проведуть показові виступи ролерів, хіп-хоп сет від танцювальних колективів міста: Likeloft, Stars Way, Галас і студій центру "Зеленоград". "А завершить святкову програму концерт молодіжних груп LostDate, GORDENALEX і виступ реп-виконавців", - відзначили у відділі громадських зв'язків.

У Будинку культури "Десна" 30 червня о 17:00 проведуть свято "Go, молодь!". "У цей день в парку селища Фабрики імені 1 травня відбудеться концертна програма, присвячена Дню молоді. В рамках концерту виступлять творчі молодіжні колективи Будинку культури" Десна ", а також запрошені гості свята", - уточнили в дирекції.

Багатофункціональний культурний центр в парку Горького 24 червня об 11:00 проведе сніданок від Школи молодого москвича. "Москвичі зустрінуться з експертом в області моди і дизайну, редактором розділів моди і культури журналу Vogue, викладачем Ілектрой Канестрі на сніданку про еко-архітектури. Вони поговорять про те, які методи використовують архітектори та дизайнери в пошуку способів порятунку планети від забруднення і екологічних рішень для міста ", - відзначили у відділі громадських зв'язків.

27 червня о 17:00 культурний центр "Натхнення" запрошує москвичів взяти участь в танцювальному батл "У ритмі натхнення". В цей день також підготувала програму бібліотека ім. Чехова: тут о 19:00 відбудеться концерт класичної музики і міні-лекція про історію музики. Бібліотека № 16 на Малій Калитніковському вулиці 27 червня о 17:00 організує вуличну акцію "Світ очима молоді", а флешмоб "Втіль свою мрію", майстер-клас по фейс-арту і стріт-арт "Кольорові сни міста" будуть проводиться творчою молоддю столиці на території бібліотеки.

Нагадаємо, день молоді відзначається в Росії 27 червня.

Посилання по темі

На Московському центральному кільці запустили безкоштовну онлайн-бібліотеку : 30 віртуальних полиць встановили на платформах і в касових залах. Твори Тургенєва, Достоєвського, Булгакова та інших класиків в звичайному і аудіоформатах - сотні книг тепер можна вільно скачати на станціях Локомотив, Ізмайлово, Владикіно, Окружна та Балтійська. Крім того, москвичі почали отримувати СМС від бібліотек з нагадуваннями про дату здачі книг. У червні запустили портал "Списані книги", покликаний передати новим власникам книги, які більше не потрібні бібліотекам. Раніше такі видання просто викидали. За першу добу роботи сайту москвичі забронювали 10 872 видання .