Москвичів в День Росії навчать танцювати фокстрот, брейк-данс і румбу

Фото: портал Москва 24 / Олександр Авілов

У семи московських парках пройдуть майстер-класи по 30 видам танців в рамках фестивалю "День Росії. Московський час". Також відвідувачі зможуть побачити танцювальні шоу і самі в них участь, повідомляє Агентство "Москва" .

Досвідчені хореографи і учасники московських танцювальних команд проведуть для гостей безкоштовні заняття з фокстроту, брейк-дансу, румби і радіолі, твісту та техно.

Всього заплановано проведення 30 танцювальних шоу-програм і майстер-класів для кожної з майданчиків, згідно з тематикою. Повчитися танцювати можна буде в парках "Сокольники", "Кузьминки", "Царицино", Ізмайловський, Бабушкінський, Таганський і в Парку Перемоги.

Крім того, в столиці пройде безкоштовне чаювання за 120-метровим на Поклонній горі.

12 червня біля ходу в парк з'явиться інсталяція у вигляді величезного копиці сіна, на якому будуть встановлені 70 самоварів.

Також на фестивалі будуть працювати Дворики національної кухні, де відвідувачі зможуть спробувати російські млинці, кулеб'яки, хінкалі, узбецький плов, уйгурские манти і багато інших страви.

У парку також будуть встановлені п'ятиметрові гойдалки у вигляді великого самовара. Гості фестивалю зможуть взяти участь у майстер-класах з виготовлення тульських пряників, петровської глиняної іграшки, розпису хусток.

Фестиваль "День Росії. Московський час"

Поділитися в соціальних мережах: