У столиці здадуть в оренду чотири кінотеатри

1. Орфографічна помилка в тексті:

15 липня 2015 року, 17:07 Переглядів:

Муніципальні кінотеатри розділили на групи. Фото: Сергій Ніколаєв

Сьогодні на засіданні Національного антикорупційного ради при київському міському голові була підтримана Концепція реформування діяльності КП "Київкінофільм" з метою зменшення корупційних діянь. Про це повідомили в прес-службі Київради.

Заступник голови КМДА Ганна Старостенко представила зазначену концепцію.

Концепція спрямована на комплексну модернізацію кінотеатрів комунальної власності територіальної громади міста, створення сучасних кіно- і розважальних комплексів, центрів дозвілля.

Згідно з концепцією, муніципальні кінотеатри розділили на групи і визначили їх подальше використання.

До першої групи увійшли "Лейпциг", " Росія "," Флоренція "- успішні в комерційному плані кінотеатри, що потребують реставрації, реконструкції та модернізації шляхом залучення коштів інвесторів або здачі в довгострокову оренду.

Друга група - "Братислава", "Екран", "Київська Русь", " Ленінград "- кінотеатри, які потребують суттєвого реставрації та реконструкції шляхом залучення інвесторів.

Третя група - "Ліра", "Кінотеатр ім. Шевченка" - кінотеатри, які потребують незначної реставрації, реконструкції та модернізації шляхом залучення коштів меценатів, співпраці з державними, професійними і громадськими організаціями в галузі кіноіндустрії з метою подальшої демонстрації і популяризації виключно вітчизняного кіно .

Четверта група - це "Алмаз", "Луч", "Старт", "Тампере", "Факел" - кінотеатри підлягають реконструкції з метою використання за цільовим і спеціальним призначенням.

П'ята група - "Молодіжний" та "Пролісок" - стан цих кінотеатрів не дозволяє використовувати їх за цільовим призначенням, тому вони рекомендовані до виставлення на продаж.

Члени Антикорупційного ради підтримали рішення міського голови Віталія Кличка щодо надання доручення Департаменту комунальної власності, Департаменту культури КМДА та КП "Київкінофільм" в технічний термін підготувати всі необхідні документи для проведення конкурсів для здачі в оренду кінотеатрів "Лейпциг", "Флоренція", "Росія" і "Київська Русь" і провести відкритий конкурс.

Департамент економіки та інвестицій розробить розрахунки щодо можливості подальшого перенаправлення коштів від оренди кінотеатрів на культурні заходи в столиці. Також буде проведено конкурс на заміщення вакантної посади дирекції КП "Київкінофільм".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У столиці здадуть в оренду чотири кінотеатри". інші бізнес дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.