Унікальний концерт Ірини Круг 17 лютого в Воронежі - 17 Лютого / Події та новини / Сіті-парк «ГРАД»

1. Традиція концертів Ірини Круг в Воронежі
  2. Ірина Круг: про дату івенту і цінах на квитки в Воронежі

Цієї суботи наше місто відвідає артистична жінка з експресивно-інтелектуальним вокалом - Ірина Круг.

Колись вона була дружиною і музою знаменитого вітчизняного шансоньє, Михайла Круга, але вже більше 10 років екс-дружина співака сама виступає під рампою. У Воронежі купити квитки на шоу Ірини Круг можна вже зараз.

• У 2006 році вийшов дебютний альбом виконавиці «Перша осінь розлуки», який приніс їй всеросійське визнання.
  • З 2007 по 2011 рік співачка переключилася з сольних виступів на дуети (її вокальними партнерами стали Олексій Брянцев і Віктор Корольов).
  • У 2012 році колекція «Караван історій» потрясла росіян статтею зі сповіддю артистки «Ірина Круг. З тобою і без тебе », де була описана трагічна історія життя і любові сім'ї Коло.
  • У 2015 році вийшла сольна вінілова платівка Шансоньетка «Снігова королева» з теплим ламповим звуком.

За роки вокальної діяльності Ірина записала 9 сольних і 6 дуетних альбомів, крім того, вона 9 раз отримала першу премію фестивалю «Шансон року».

У 2018 на свій концерт в Воронеж Ірина Круг привезе такі хіти, як «Осіннє кафе», «Дім на горі» і «Шанель». Але головне - артистка планує презентацію альбому «Проміжки любові».

Традиція концертів Ірини Круг в Воронежі

З 2012 по 2016 портрет виконавиці з'являвся на афішах в столиці Чорнозем'я щорічно. Фанати в Воронежі регулярно розкуповували квитки на Ірину Круг задовго до заходу - на її концертах завжди був аншлаг.

Журналісти і папараці, бізнесмени та діячі культури нашого міста рік від року прагнули потрапити на перформанси вокалістки, і 2018 не став винятком, тим більше що на цей раз Ірина виступить на новій сцені з ідеальною акустикою - в Event-Hall.

Концерт Ірини Круг в Воронежі відкриває гастрольний тур вокалістки по ЦЧР в 2018 році (всього в програмі турне 3 виступи).

Ірина Круг: про дату івенту і цінах на квитки в Воронежі

Точний час початку шоу 17 лютого - 19.00, але найвідданішим шанувальникам краще прийти на півгодини-годину раніше. Так ви зможете відчути емоційну атмосферу музичного перформансу, придбати фірмові диски співачки і, можливо, отримати автограф талановитої блондинки.

У 2018 купити квитки на Ірину Круг і ознайомитися з прайсом у Воронежі можна в міських касах або дистанційно на сайті: http://www.event-hall-vrn.ru/raspisanie_koncertov/irina-krug.html

Приходьте в Event-Hall в цю суботу: ви і ваші близькі заслуговуєте зустрічі зі справжньою душевною піснею. На концерті у Воронежі Ірина Круг підніме публіці настрій і подарує море яскравих вражень.