Майбутнім молодятам розкажуть про виїзну реєстрацію шлюбу в столиці

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал Москва 24 / Микита Симонов   Майбутнім молодятам розкажуть про виїзну реєстрацію шлюбу в столиці на тематичній виставці 11 лютого

Фото: портал Москва 24 / Микита Симонов

Майбутнім молодятам розкажуть про виїзну реєстрацію шлюбу в столиці на тематичній виставці 11 лютого.

Городяни зможуть ознайомитися з майданчиками для свята, дізнаються, як буде проходити церемонія, а також про те, як подати заяву.

Виставка відбудеться в готелі "Данилівська" з 12:00 до 17:00, повідомляє портал мера і уряду Москви. Тут же можна буде відразу забронювати дату і час заходу на сподобалася майданчику. Щоб потрапити на виставку, потрібно заздалегідь залишити заявку по телефону: 8 (495) 954-05-65.

Виїзну реєстрацію шлюбів в столиці проводять з 2006 року. Весілля можна зіграти в садибах Кусково, Любліно, Влахернское-Кузьминки, в музеях-заповідниках "Царицино" і "Коломенське", в Петровському шляховому палаці, в особняку Петра Смирнова, Московської державної картинної галереї народного художника СРСР Іллі Глазунова, готелі "Данилівська" і центральному музеї Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років на Поклонній горі, а також в Московському зоопарку.

Дні відкритих дверей в столичному зоосаді для майбутніх молодят проводитимуть з січня по березень. Кожному бажаючому покажуть все весільні майданчики, доступні для проведення свята в зимовий і літній період.

Перша виїзна реєстрація шлюбу на території Московського зоопарку відбулася 30 вересня. Церемонія проходила в "Житловому будинку Клюєва".

Поділитися в соціальних мережах: