У "дирижабль" почали будувати торгово-розважальний центр "Окей"

Ескіз нового ТРЦ за "Дирижаблем" - "золотого" кольору.

У Єкатеринбурзі за "Дирижаблем" стартувала будівництво торгово-розважального центру, який має намір звести ритейлер "Окей".

Нагадаємо, для вибору генпідрядника був оголошений тендер на початку року. Він був закритим .

- Надійшли заявки від двох учасників, - розповідали раніше представники майданчики, на якій проводилися торги.

Якщо судити за інформацією на інформаційному плакаті, тендер виграла компанія "Альфастрой". Також зазначено, що будівництво розпочалося в першому кварталі 2017 року - і закінчитися повинна в останньому, тобто весь новий центр повинні побудувати менше ніж за рік.

Паспорт будівництва. Паспорт будівництва На майданчик вийшла техніка. Місце будівництва обгородили парканом.

В зобов'язання компанії входить спроектувати і побудувати парк за "Дирижаблем" - його вже почали потроху будувати і затвердили (з зобов'язанням доопрацювати) на Містобудівній раді.

Схема нового центру та парку за "Дирижаблем". Схема нового центру та парку за Дирижаблем Один з ескізів благоустрою парку.

Судячи з ескізів, новий ТЦ на ботаніці буде золотистого кольору. Варто відзначити, що неподалік, біля Щербакова, міг з'явитися ще один "золотий" об'єкт - транспортний вузол, який виконає функції Південного автовокзалу, від творців "Грінвіча" - "Товариства, Малишева, 73". Він отримав попередню назву "Золотий" , Але співвласники "Малишева, 73" вже заявили, що відмовилися від даного кольору і назви.

Текст: Олена Баталова
Фото: Руслан Шарафутдинов / Е1.RU; документація проектів