За московськими мірками: Найстаріший парк столиці

Фото: M24.ru/Игорь Іванко

Найстаршим парком столиці вважається аптекарський город . Він знаходиться за адресою: проспект Миру, будинок 26, будова 1.
На початку XVIII століття з ініціативи Петра I був розбитий сад для вирощування рослин, які мають лікувальні властивості. Тут же з них готували і ліки. Кажуть, що імператор особисто посадив в парку три перших дерева - ялицю, ялина і модрину. Сьогодні територія саду належить біологічного факультету МГУ .

Посилання по темі

аптекарський город славиться різноманітністю флори. Тут можна побачити карликовий гранат, корковий дуб, бергамот, фейхоа, мирт і безліч інших рослин. На початку календарного року в оранжереї розквітає безліччю орхідей. У весняний період тут розпускаються тюльпани і нарциси. На території саду зберігся ставок XVIII століття.

На базі Аптекарського городу працює екологічна школа для школярів 5-10 класів. Заняття проводяться по неділях.
Також в саду проходять оглядові, науково-популярні та тематичні екскурсії для школярів, студентів, садівників і дизайнерів.

Де знаходиться найстаріший сад у світі невідомо. Однак є інші цікаві приклади. Наприклад, перший національний парк - Єллоустонський. Він відкрився в США в 1872 році. Висота гір на його території досягає 3,5 тисячі метрів. Тут можна побачити гейзери, водоспади і навіть діючий вулкан. А національний парк Йохо в Канаді був заснований на чотирнадцять років пізніше. Він розкинувся на 1300 квадратних метрів. На його території знаходиться Смарагдове озеро.

ПРО ПРОЕКТ "за московськими мірками"

Мережеве видання M24.ru і сервіс 2ГІС об'єдналися в рамках проекту "За московськими мірками" , Щоб регулярно ділитися з вами самими цікавими цифрами і фактами про Москву. У робочі дні ми публікуємо інформацію про "самих" місцях міста.

який парк розваг вважається найбільшим в Москві? Де знаходиться найбільший лісопарк столиці? В якому парку ростуть найстаріші дуби у Москві? Про це та багато іншого читайте в статтях "За московськими мірками" .

сюжет: За московськими мірками: місто в цифрах і фактах