У «Аптекарському городі» початок плодоносити шоколадне дерево

Какао, або, як його ще називають, шоколадне дерево, початок плодоносити в оранжереї ботанічного саду МГУ «Аптекарський город». Решта дерева поки в кольорі.

Побачити плід відвідувачі можуть в новорічні свята в Вікторной оранжереї. Незвичайність плодів какао в тому, що вони кріпляться не до гілок, а безпосередньо до стовбура дерева. Зовні вони нагадують витягнутий лимон, а всередині розташовані від 20 до 60 какао-бобів, оточених світлою м'якоттю. Їх використовують для приготування какао-маси, порошку і шоколаду.

Дерева ростуть в тропіках Південної і Центральної Америки і досягають у висоту восьми метрів. У сприятливих умовах какао плодоносить круглий рік починаючи з п'ятирічного віку.

VIII фестиваль «Тропічна зима» триватиме до 2 квітня 2017 року. Відвідувачі зможуть погодувати ігуану Іриску з Зоологічного музею МГУ, побачити черепаху Уголька, скам'янілості і динозаврів з Державного Дарвіновського музею, а також рідкісні тропічні орхідеї найнесподіваніших форм і розмірів, що вражають запахами шоколаду, глінтвейну, сиру, пилу і духів.

Тут ростуть банани, вікові пальми, манго, бромелії, папороті, ліани, квітучі аморфофаллуса з запахом гнилого м'яса, комахоїдні венерині мухоловки, росички і Жірянка.

Вперше в рамках зимового фестивалю всі бажаючі зможуть відвідати оранжерею з тропічними лататтям, цукровою тростиною, папайей, гуава і зміїними фруктами. Сфотографувати тропічний сад можна з майданчика з прозорою підлогою, розташованої над величезним басейном.

Крім того, 5 і 6 січня гості зможуть стати учасниками шоу «Спекотні ялинки Classic Open Air на снігу». На гостей чекають смачні частування та напої, запальні ігри, спілкування з казковими персонажами, концерти за участю більше 20 відомих виконавців провідних музичних театрів Москви і багато іншого. Вистави для дітей розпочнуться о 13:00, а дорослих відвідувачів чекають до 20:00. Квитки необхідно бронювати на сайті саду .