Борці Забайкалля завоювали 6 медалей на всеросійському турнірі з вільної боротьби в Агинском

1. Команда Забайкальського краю завоювала шість медалей на всеросійському турнірі з вільної боротьби серед...
Фото: Прес-служба АБО Все про красу і здоров'я в Читі і Забайкальському краї Все про красу і здоров'я в Читі і Забайкальському краї Все про красу і здоров'я в Читі і Забайкальському краї Все про красу і здоров'я в Читі і Забайкальському краї

Команда Забайкальського краю завоювала шість медалей на всеросійському турнірі з вільної боротьби серед юнаків до 18 років, який завершився в селищі Агинское, повідомили ІА «Чіта.Ру» 27 листопада в прес-службі адміністрації Агинского Бурятського округу.

На змагання приїхали представники 22 регіонів Росії. В цілому 260 осіб, з яких 26 кандидатів в майстри спорту. Найчисленніші делегації були з Якутії - 43 людини, Бурятії - 39, Красноярського краю - 29 і Тиви - 20. Турнір пройшов за підтримки сенатора від Забайкалля Баира Жамсуева, який очолює крайову федерацію спортивної боротьби.

Змагання проходили в 11 вагових категоріях. За підсумками турніру забайкальські борці стали запорукою шість медалей - одне золото, одне срібло та чотири бронзи.

«Звання чемпіона завоював Солбон Дашінімаев з села Догою Могойтуйского району, срібним призером став Сультімов Буянт, власники бронзових медалей - Жаргаль Дамдіни, Беліг геніни, Жаргал Чойжіжапов і Арсалан бабу», - уточнили в прес-службі.

Серед переможців виявилися борці з Якутії, Краснодарського, Красноярського країв, Бурятії, Тиви, Іркутської, Московської, Калінінградської областей.

Сергій Бумагін 2017-11-27 19:40, 27 листопада 2017