Солісти Великого театру безкоштовно виступлять на Театральній площі 24 червня

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал Москва 24 / Юлія Іванко   Симфонічний оркестр і солісти Большого театру проведуть безкоштовний концерт з проектом Опера без кордонів

Фото: портал Москва 24 / Юлія Іванко

Симфонічний оркестр і солісти Большого театру проведуть безкоштовний концерт з проектом "Опера без кордонів". 24 червня на Театральній площі вони представлять арії з "Снігуроньки", "Євгенія Онєгіна", "Руслана і Людмили", "Кармен".

За словами гендиректора Большого театру Володимира Урина, ідея виступів поза звичним залу не нова: це популярно по всьому світу. Однак російська погода заважає таким заходам. "Але я вважаю, що це надзвичайно важливо - виходити за рамки театру", - цитує "Інтерфакс" Урина.

Учасники концерту виступлять під керівництвом музичного керівника ГАБТа, головного диригента Тугана Сохіев. Концерт відбудеться 24 червня о 16:00, програма розрахована на півтори години. Організатори підготують 500 сидячих місць, всього ж на площі зможуть вміститися п'ять тисяч людей. Після Москви проект вийде на вулиці Лондона: 1 липня на Трафальгарській площі пройде концерт Лондонського симфонічного оркестру під керівництвом Саймона Реттла.

Поділитися в соціальних мережах: