Почалося благоустрій Болотній набережній

1. Якими стануть вулиці після ремонту
  2. Рух транспорту після благоустрою

Фото: ТАСС / Сергій Бобильов

Роботи за програмою "Моя вулиця" пройдуть на Болотній набережній (до вулиці Серафимовича), в лубочних провулку і на Болотній вулиці. Повністю перекривати рух транспорту на час благоустрою не будуть, введуть тільки тимчасові обмеження, і для проїзду автомобілів залишать мінімум дві смуги, повідомляє портал мера і уряду Москви.

Для зручності пішоходів по всій протяжності вулиць покладуть тимчасові тротуари - по дерев'яних настилах можна буде підійти до входів в будівлі, до зупинок громадського транспорту і наземним пішохідних переходах.

Якими стануть вулиці після ремонту

Фахівці демонтують старе покриття на вулицях і прокладуть труби підземної кабельної каналізації, куди приберуть повітряні дроти.

На території встановлять нові ліхтарі з енергозберігаючими лампами. Пішохідну частину вимостять гранітними плитами, а на дорозі покладуть новий асфальт. Після цього розіб'ють клумби, облаштують газони та висадять дерева.

Після ремонту пішохідна територія на Болотній набережній уздовж водовідвідних канав збільшиться з трьох-восьми метрів до 13-18. Уздовж набережної роблять прогулянкову зону з сотнями лавок. Також тут з'являться оглядові майданчики з видом на кремлівські вежі, храм Василя Блаженного, купола Архангельського собору. Біля сходу на набережну з Лужкова моста обладнають два сухих пішохідних фонтану з підсвічуванням.

Фото: портал мера і уряду Москви

Крім того, на Болотній набережній зроблять найдовшу в місті "Алею любові". Скульптури, на які молодята традиційно вішають замочки, з Лужкова моста перенесуть на Болотну набережну. 28 "дерев любові" почистять і оновлять, вони стануть центральними елементами зелених кишень.

Тротуари на Болотній вулиці розширять з 1,2-4,5 метра до 2,5-5. Тут поставлять лавочки і зроблять зелені зони відпочинку.

А в лубочних провулку обладнають нову малу міську площу. На невеликій території розмістять кілька лавок, зроблять фонтан і висадять дерева.

Рух транспорту після благоустрою

Після благоустрою на Болотній набережній організують дві смуги руху в бік вулиці Серафимовича. Ширина кожної складе 3,5 метра. Цей маршрут допоможе знизити транспортне навантаження на сусідні вулиці.

Фото: портал мера і уряду Москви

Напрямок руху транспорту в лубочних провулку і на Болотній вулиці після ремонту залишиться одностороннім. У лубочні провулку число смуг скоротиться з семи до шести, а на Болотній вулиці не зміниться.

По всій території, де пройде благоустрою, зроблять паркувальні кишені. У лубочні провулку можна буде залишати тільки легкові автомобілі, а на набережній і на Болотній вулиці буде передбачена парковка і для туристичних автобусів.

сюжет: Програма "Моя вулиця"