Занедбану лікарню швидкої допомоги в Зеленій гаю продають за 400 мільйонів рублів

Лікарня знаходиться в зруйнованому стані.

У Єкатеринбурзі з торгів збираються продати занедбану лікарню швидкої допомоги в Зеленій гаю. Аукціон повинен відбутися 17 листопада. Як раніше повідомляв Е1.RU, її хочуть віддати в приватні руки . Тепер стала відома і стартова ціна - це 400 мільйонів рублів. Нагадаємо, ще один об'єкт, який готують до торгів - покинута телевежа на 8 Березня. Її оцінили в 640 мільйонів рублів і включили в план приватизації на 2016 рік.

Цікаво, що в даному випадку у зразку договору не прописується конкретних обтяжень або зобов'язань для майбутнього власника будівлі.

Те, що це об'єкт культурної спадщини, значиться в заголовку аукціонної документації: "Документація по проведенню аукціону на право укладення договору купівлі-продажу об'єкта нерухомого майна - будівлі (літер А), що є об'єктом культурної спадщини" Клінічна лікарня швидкої допомоги. Комплекс "(об'єкт в стадії руйнування)".

Проте, пункти про дотримання охоронних зобов'язань договір містить:

"Прийняти на себе зобов'язання щодо збереження об'єкта культурної спадщини, передбачені пунктами 1-3 статті 47.3 Федерального закону від 25.06.2002 № 73-ФЗ" Про об'єкти культурної спадщини (пам'ятках історії та культури) народів Російської Федерації ". Виконувати вимоги, передбачені охоронним зобов'язанням користувача об'єктом культурної спадщини обласного значення від 21 січня 2015 року, що є невід'ємною частиною цього договору, порядок і умови їх виконання ", - йдеться в тексті договору.

Вказується, що загальна площа об'єкту - 5,24 тисячі квадратних метра. Зараз об'єкт закріплений на праві оперативного управління за ЦКУ СО "СінП". В обласній план приватизації об'єкт не вносився: в МУГІСО пояснили, що в даному випадку рішення про продаж приймається на рівні "СінП".

Ми докладно писали про те, яка доля може чекати об'єкт в випадку його подальшої занедбаності - там почнуться каскадні обвалення перекриттів. Експерти висловлювалися, що знайти інвестора на такий об'єкт буде складно. Тим більше зруйновану лікарню обласні структури продають не за мінімальною ціною, як, наприклад, за рубль збираються здати в оренду знаходиться у федеральній власності готель "Мадрид" або продати садибу Звонарьова , Яка відноситься до майна міста, - а по досить значною. Територією пам'ятника цікавився Ян Габінський, директор Уральського інституту кардіології - в рамках його проекту "Місто серця" на цьому місці планувався освітньо-виставковий центр.

Текст: Олена Баталова
Фото, відео: Максим БУТУСОВ / E1.RU