Ірина Єфремова: "У кіно вперше била грушу"

Актриса Ірина Єфремова. Завтра відзначає свій 33-й день народження. Фото з сайту kinopoisk.ru

- Ірино, розкажіть трохи про вашу роль в серіалі "-Поцілунок!"

- Скажімо так, моя героїня Лариса - головна лиходійка серіалу, антагоніст головної героїні. А взагалі, весь конфлікт серіалу розвивається між двома сім'ями: Бондарчуків і Ворошилових.

- Що у вас спільного з вашої героїнею?

- Насправді, загального мало. Ця людина не зупиниться ні перед чим. Лариса здатна на злочин , На вбивство - на будь-яку, навіть саму моторошну підлість. Звичайно, десь це виправдано, тому що, як їй здається, вона захищає свою сім'ю, свою дочку. Але це вже з розряду "задушу своєю любов'ю". По-моєму, її любов зведена в якусь ненормальну ступінь. Десь я намагаюся навіть виправдати свою героїню, але виходить це у мене насилу.

- У цьому серіалі вам довелося щось робити вперше в житті?

- Так. Наприклад, я перший раз в житті танцювала аргентинське танго. Потім ще у моєї героїні є така особливість, що вона знімає свій стрес, б'ючи боксерську грушу. Цього мені теж ніколи раніше робити не доводилося.

- А взагалі, у вашій кінобіографії позитивних ролей більше, ніж негативних?

- Поки що ні (сміється). Адже існує стереотип, що позитивна героїня це, як правило, блондинка зі світлими очима, а негативна, як правило, брюнетка з темними очима.

- Знаю, що ви народилися в Москві, а в Києві коли-небудь бували?

- Так, я знімалася в Києві кілька років тому в серіалі "Рідні люди". Мені дуже подобається ваше місто. Коли приїжджаю, обов'язково намагаюся відвідати Андріївський Узвіз , Поділ , Хрещатик, Лавру. Обожнюю ваш український борщ. І можу з упевненістю сказати, що українська кухня дуже смачна і ситна.

- Що вам ближче - кіно або театр?

- Я дотримуюся думки, що актор без театру не може існувати. Тому що в театрі актор отримує більший розвиток - всі основні навички отримуєш саме на сцені. До того ж, в кіно можуть зніматися і непрофесійні актори, а ось в театрі - немає.

- А ви помилялися коли-небудь на сцені? Може, слова забували?

- Якихось серйозних помилок у мене не було, все-таки я закінчила ГІТІС, який вирощує, в першу чергу, театральних акторів. Звичайно, буває таке, що забуваєш текст, але поруч завжди є партнери, які можуть допомогти.

- Яка з театральних або кіноролей у вашій біографії вам запам'яталася найбільше інших?

- Я сподіваюся, що мої головні ролі ще попереду. Але найсильнішою своєю роботою, думаю, можна назвати дипломний спектакль в ГІТІСі "Брати Карамазови", де я грала Грушеньку.

- Як ви підтримуєте фізичну форму?

- Раніше ходила на фітнес, але зараз навіть на нього не вистачає часу. Хоча планів безліч - записатися в басейн, на уроки вокалу, вивчити англійську і багато чого ще.

- А глобальні мрії у вас є?

- Звичайно! Мені б, наприклад, дуже хотілося мати власне житло в Москві. Незважаючи на те, що я корінна москвичка, свого житла у мене поки немає. Є квартира, в якій живуть мої батьки, але з ними я давно вже не живу.

- До речі, а як ваші батьки поставилися до обраної вами професії?

- Ну, я б не сказала, що вони сприйняли це з захопленням, особливо мама. Тому що все прекрасно розуміють: це професія непроста. І взагалі, в акторство мало що від тебе залежить. Ти можеш бути чудовим, красивим, найталановитішим, але на роль візьмуть когось іншого, з різних причин, не залежних від тебе.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні Що у вас спільного з вашої героїнею?
У цьому серіалі вам довелося щось робити вперше в житті?
А взагалі, у вашій кінобіографії позитивних ролей більше, ніж негативних?
Знаю, що ви народилися в Москві, а в Києві коли-небудь бували?
Що вам ближче - кіно або театр?
А ви помилялися коли-небудь на сцені?
Може, слова забували?
Як ви підтримуєте фізичну форму?
А глобальні мрії у вас є?