Куди піти в Києві 27 листопада - 3 грудня: афіша подій / Новое Время

8. ФЕСТИВАЛЬ: ВСІ. Свої. ГРАЄМОСЬ ТА ГРІЄМОСЬ
  9. КІНО: ФІЛЬМИ Про ПОДОРОЖІ TRAVEL DAYS 2017
  10. КІНОКЛУБ BLOW UP

На цьому тижні киян чекає маса цікавих подій: від захоплюючих виставок до джазових концертів

Якщо ви ще не знаєте, куди піти в Києві на цьому тижні, НВ STYLE пропонує ознайомитися з афішею захоплюючих подій столиці на 27 листопада - 3 грудня. Плануйте своє дозвілля з понеділка по неділю.

АРТ: ВИСТАВКА MORE THAN UKRAINE

Де і коли 30 листопада - 10 грудня о музеї Київська фортеця

30 квітня в виставковому залі музею Київська фортеця за підтримки КМДА та музею історії Києва відбудеться відкриття виставки More than Ukraine (Більше, ніж Україна). Експозиція складатиметься з 26 робіт, виконаних в одному форматі (1х1м.). 26 художників. Два різних покоління - одним було 26, коли Україна здобула незалежність, інші в цьому віці стали свідками нового поштовху на шляху від атавізмів минулого до самоідентифікації. Кожен з них створив роботу з метою закликати глядача розширити рамки сприйняття національного мистецтва, не перетинаючи кордон космополітизму.

© More than Ukraine © More than Ukraine

АРТ: ВИСТАВКА уявного ПУТІВНИК. ЯПОНІЯ

Де і коли: 9 листопада - 17 грудня в Мистецькому Арсеналі

На виставці представлені роботи сучасних японських художників і експонатів з колекцій японського мистецтва українських державних музеїв Києва, Львова, Одеси, Дніпра, твори з бібліотек та приватних збірок.

Який ми представляємо Японію і чому саме так? Острови, сади, японська поезія і самураї, кімоно і чайна церемонія. З іншого боку - це ще й досконалі промислові і людиноподібні роботи, прогресивна наука і аніме. Як співіснує така суміш традиційного і наднових в японській культурі? Про це розповість виставка Уявний путівник. Японія.

Японія

© Мистецький Арсенал

АРТ: ХУДОЖНЯ АКЦІЯ Зінаїда Ліхачова

Де і коли: 25 листопада - 2 грудня в галереї мистецтв Лавра

Художниця Зінаїда Ліхачова представить свої знакові роботи, створені за останні сім років і об'єднані в єдину експозицію ключовими темами досліджень української народної культури. У галереї Лавра будуть представлені інсталяції, об'єкти, аксесуари, текстиль та інші роботи. В окремому залі будуть представлені відео, створені Зінаїдою, зокрема з проектів Mute, Трансформація, Чорне намисто, Осінь така мила і інші.

Під час акції художниця запропонує відвідувачам виставки забрати з галереї будь-який вподобаний предмет мистецтва, залишивши на його місці письмове повідомлення, яке в свою чергу стане частиною експозиції. Своєю акцією Лихачова підкреслює, що мистецтво, будучи одним з ефективних засобів безпосередньої комунікації з глядачем, сьогодні має бути більш відкритим і соціально спрямованим. Завершенням акції має стати повне звільнення простору від робіт художниці, які замінять виключно відгуки глядачів, нових володарів робіт, представлених на художніх полотнах.

АРТ: ВИСТАВКА КРИХКЕ СТАН

Де і коли: 17 июня 2017 - 7 січня 2018 у PinchukArtCentre

PinchukArtCentre представляє масштабну міжнародну групову виставку Крихке стан за участю 10 провідних художників світу, зокрема Марини Абрамович, Ай Вейвея, Дугласа Гордона, Карлоса Мотти, Оскара Мурільо, Сантьяго Сьєрри, Бартелемі Тогу, Яна Фабра, Урса Фішера і Деміена Херста.

Крихке стан часто передає делікатний момент уразливості і саме це визначення може стати самим точним описом оточуючого нас світу. Термін Fragile State - це рефлексія про крихкому стані світового порядку, або в більш абстрактному сенсі - воно має відношення до ідеологічних, культурних та соціальних вразливостей. Це поняття можна розуміти і в суто особистому сенсі: вразливість тіла і свідомості.

Ця виставка системно блукає між цими різними визначеннями поняття «крихке стан». Вона спонукає до розмов, де зв'язуються вразливість нашого тіла і свідомості з крихкістю ідеологій і історичних тлумачень. Вона проводить паралелі між вразливістю молоді та вразливістю країни в стані війни, або між вразливістю життя і вразливістю держави, над яким нависла небезпека.