Цікаві місця в Кисловодську

1. Незвичайні пам'ятки Кисловодська

Цікаві місця в Кисловодську - дача Шаляпіна, Дзеркальний ставок, Каскадна сходи та інші об'єкти відпочиваючі знайдуть, гуляючи по місту з туристичною картою.

Незвичайні пам'ятки Кисловодська

• Долина троянд: це прекрасне місце, в якому висаджено чимало квітів, підходить для прогулянок навіть увечері, оскільки алеї висвітлюються ліхтарями. Важливо: щоб не бути оштрафованим, не слід зривати квіти (за їх збереження відповідають співробітники). Крім того, в долині троянд вдасться зустрітися з 15-метровим крокодилом, висіченим з каменю. А фотографи запропонують бажаючим сфотографуватися зі стерв'ятниками або орлами.
  • Пам'ятник медикам війни 1941-1945 років: перед бетонної аркою з вигравіруваним хрестом встановлена ​​жіноча фігура, що є уособленням медсестер, які боролися за життя солдатів.
  • Фонтан "Жаби": центральна частина композиції - двоярусне чаша, навколо якої встановлено 4 жаби, що випускають водяні струмені. Влітку біля фонтану збирається чимало людей в пошуках свіжості і прохолоди. А зробити фото біля фонтану - обов'язковий ритуал кожного відпочиваючого в Кисловодську.

Які цікаві місця відвідати в Кисловодську?

За відгуками відпочиваючим, в Кисловодську цікаво буде побувати в кімнаті Еймса (потрапили в приміщення неправильної форми, зможуть "стати", як гігантом, так і карликом) і театрі-музеї "Благодать" (музей підготував для гостей виставки "Невідомий Колчак", " крила Ігоря Сікорського "та інші; а в театрі бажаючим запропонують подивитися" Душа крилатою народилася "," Непрохані гості "," Кавказька рапсодія "та інші спектаклі, а також взяти участь у театралізованому вечері, під час якого страви подаватимуть Суворов, Катерина II і інші ис торичні особистості).

Який відвідав оглядовий майданчик (представляє собою альтанку-ротонду) у верхньої станції канатної дороги, куди веде два маршрути довжиною майже 6 км (на шляху зустрінуться покажчики з інформацією про відстань від початкової точки і висоті місця), вдасться насолодитися відкривається красивим видом (в хорошу погоду видно навіть Ельбрус).

Любителям водних розваг має сенс попрямувати в санаторій "Долина Нарзаном" (схема проїзду розміщена на сайті www.dolina-narzanov-kislovodsk.ru): там вони знайдуть аквапарк, оснащений водними гірками, 3 басейнами, літнім кафе, зоною відпочинку (маються шезлонги і парасольки від сонця), декоративними містками, фонтанчиками. Крім того, на території санаторію можна пограти в більярд і теніс, випити живу мінеральну воду в фітобарі, пройти сеанс spa-процедур (термовіброкапсула, гарячі, шоколадні, холодні і інші види обгортання).

Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 11.07.2016

фотографії

Популярні статті

Які цікаві місця відвідати в Кисловодську?