Театр Сатирикон - продаж квитків в театр Сатирикон

Ласкаво просимо на сайт компанії Білетторг! Ми продаємо квитки в театр Сатирикон на будь-які спектаклі. Працюємо без вихідних та здійснюємо безкоштовну доставку квитків в театр Сатирикон по всій Москві. За посиланням можна переглянути репертуар театру Сатирикон і забронювати квитки.

Історія театру «Сатирикон» - це, перш за все, історія багатої і насиченого творчого життя Аркадія Ісаковича Райкіна, який на цій сцені ставив дивні спектаклі, майстерно поєднують в собі гостросоціальну сатиру і такий легкий жанр, як естрада Історія театру «Сатирикон» - це, перш за все, історія багатої і насиченого творчого життя Аркадія Ісаковича Райкіна, який на цій сцені ставив дивні спектаклі, майстерно поєднують в собі гостросоціальну сатиру і такий легкий жанр, як естрада. Багато з них до цих пір йдуть на цих легендарних підмостках, але вже під керівництвом сина маестро, Костянтина Аркадійовича Райкіна . Темперамент і енергетика цієї унікальної людини зайвий раз підкреслюють, що гени в мистецтві значать багато, але ще більшу роль в успіху нащадків великого таланту грають прагнення до самобутності і постійна робота над собою. Результатом цих часом суперечливих пошуків ви зможете насолодитися, купивши квитки в театр Сатирикон на будь-яку з постановок, від класичних «Чайки» А.П. Чехова і «Прибуткового місця» А.Н. Островського до майже циркової вистави «Синє чудовисько» Карло Гоцці і навіть клас-концерту «Азбука артиста».

У всі часи театр активно гастролював, і відвага, з якою трупа в лихі роки війни виступала мало не на передовій, вражає і змушує перейнятися повагою до безстрашним артистам. Аркадій Райкін згадував, що часом, запізнившись до призначеного часу, вони дізнавалися, що сцена була зруйнована прямим попаданням снаряда. І до цього дня трупа театру «Сатирикон» - це не просто команда професіоналів-однодумців або, як прийнято говорити, служителів муз, це згусток позитивно заряджений енергії, який незбагненним чином здатний на таку взаємодію із залом для глядачів, що забути про свої враження від постановки люди не в силах роками. Тут і ті, хто давним-давно почав свій шлях в мистецтві перетворення і здобув собі чималу славу, і ті, хто приєднався до трупи пізніше, а також ті, хто зовсім недавно закінчив школу-студію МХАТ. Трупа - це і Володимир Большов, і Олександр Кащеєв, і Денис Суханов, і Поліна Шаніна, і Агрипина Стеклова, і Наталія Вдовіна, і Максим Аверін, а також багато інших. Силами артистів і беззмінного художнього керівника театру Костянтина Райкіна ставляться твори вітчизняних і зарубіжних драматургів, від анонсованих «Маленьких трагедій Пушкіна» до шекспірівського «Короля Ліра».

Ви ще шукайте де купити квитки в театр Сатирикон? Ми все зробимо за Вас! Телефонуйте за номером в Москві +7 (495) 363-13-36.

Дивіться також: квитки в Великий театр ціни .

Ви ще шукайте де купити квитки в театр Сатирикон?