Сергій Безруков зіграє головну роль у фільмі про Пушкіна

21:59 18.05.2018

Кіностудія «Ленфільм» випустить фільм про великого російською класиці Олександра Сергійовича Пушкіна. Головну роль в картині зіграє Сергій Безруков . Про плани зняти стрічку повідомив директор кіностудії Едуард Пічугін. Зйомки будуть проходити в селищі Пушкінські гори Псковської області.

«Ми розглядаємо Псковську область не просто як нашого сусіда, а як продовження екстер'єрів« Ленфільму », так як в Псковській області прекрасні види», - повідомив Пічугін і додав, що під час зйомок вони збираються задіяти волонтерів. Пічугін також зазначив, що режисер фільму Ігор Угольников вже анонсував його у Каннах, де зараз проходить 71-й міжнародний кінофестиваль . Для іноземного глядача картина буде називатися «У пошуках Пушкіна», російською ринку вийде під назвою «Вчені плоди», передає ТАСС .

Фільм розповість про події 1943-1944 років, що розгортаються в селі Михайлівському, в Музеї-садибі Пушкіна. Сюжет картини побудований на відносинах місцевого жителя Сергія (Сергій Безруков) і професора німецького Гете-інституту фрау Шиллер (її грає німецька актриса Уте Лемпер), які вдвох рятують історичні цінності музею-садиби. Як повідомляють співробітники музею-заповідника «Михайлівське» в Пушкінських горах, зйомки почалися ще восени минулого року. Вихід картини на екрани запланований на майбутній рік.

Сергій Безруков в ролі А. С. Пушкіна

Зовсім недавно Сергій Безруков закінчив зніматися у фільмі своєї дружини Анни Матисон « Пушкін. Віскі. Рок н ролл », В якому зіграв талановитого гітариста, який не зміг домогтися мрії і став зловживати алкоголем. А ще раніше актор виконав роль Олександра Пушкіна у фільмі « Пушкін. Остання дуель ». Крім того, Безруков грає цю ж роль в театральній постановці «Пушкін» Московського губернського театру, де є художнім керівником.

В даний час Сергій Безруков зайнятий в новому проекті продюсерської компанії «Среда» «Бендер», де грає головного героя романів Іллі Ільфа і Євгена Петрова «Дванадцять стільців» і «Золоте теля» Остапа Бендера. У центрі сюжету - початок біографії шахрая і авантюриста: з чого він починав і хто був поруч з ним в момент його становлення як «великого комбінатора».

Сергій Безруков

Фільм «Вчені плоди» вийде на екрани в наступному році.