Сергій Безруков привезе в Самару "Пушкіна"

Спектакль покажуть в театрі опери та балету в Самарі 12 лютого

Ольга Афанасьєва

31.01.2018

Спектакль покажуть в театрі опери та балету в Самарі 12 лютого   Ольга Афанасьєва   31

Де дивитись

12 лютого на сцені самарського театру опери та балету покажуть спектакль, який здивує і змусить задуматися всіх любителів російської поезії. Пушкін Сергія Безрукова - це пустотливий, яскравий і ранима людина, терпетно ​​відноситься до друзів, безжалісний до ворогів. Справжній жартівник і балагур. У цьому кіно-виставі російський класик постає справжнім чоловіком, живим, щирим. Йому хочеться вірити, співпереживати, співчувати.

Хто буде на сцені?

На сцену оперного в цей день вийде і сам Сергій Безруков, який представить публіці свого Пушкіна, і трупа його театру - 25 осіб.

- Я намагався показати Пушкіна таким, щоб кожен глядач перейнявся до нього довірою, любов'ю, і боляче відчув втрату. Щоб це почуття прийшло саме по собі, а не було пережито «зі сторінок підручників». Я хочу, щоб Пушкін не був пам'ятником, щоб глядачі щиро переживали за нього, - розповідає про виставу і своє завдання сам Сергій Безруков. Він також зазначає, що хотіло показати шлях розвитку генія, і це - за відгуками багатьох глядачів - у нього цілком вийшло.

Родзинка вистави - кіноепізоду, які перенесуть глядача на вінчання поета або в сцену дуелі з Дантесом і дозволять в деталях розгледіти великі плани. До речі, в ролі Сергія Львовича Пушкіна - батька поета - в кіноепізоду знявся Віталій Безруков.

Прем'єра вистави в Росії відбулася в 2011 році. Режисер вистави Сергій Безруков. Художник-постановник - Акінфієв Бєлов.

У минулому році приблизно в цей же час - 13 лютого - Сергій Безруков приїжджав в Самару з виставою «Хуліган» і розповідав про життя іншого великого поета Сергія Єсеніна.

Купити квиток

Хто буде на сцені?