Сергій Безруков представив в Казані спектакль про «поета-хулігана» Сергія Єсеніна

(Казань, 6 жовтня, «Татар-інформ», Люція Камалова). Вистава «Хуліган. Исповедь »представив в Казані театр Сергія Безрукова. Вистава-містерія про життя поета Сергія Єсеніна був показаний учора ввечері на сцені Татарського академічного державного театру опери та балету ім.М.Джаліля.

Головний і єдиний герой вистави - Сергій Єсенін, якого грає його тезка Сергій Безруков. Він вийшов на сцену в скромному сірому костюмі-трійці і чорних лакових туфлях. «Здрастуй, Казань! Сподіваюся, що все доїхали, незважаючи на пробки в місті. Я знаю, що в липні в Казані буде велика подія і, якщо запросите, то я знову приїду до вашого міста », - звернувся він до глядачів до початку вистави, заявивши, що казанцям буде представлена ​​сповідь одного хулігана.

«Це єдиний в своєму роді спектакль», - зізнався актор, після чого почалося довгоочікуване дію.

Те, що спектакль винятковий стало зрозуміло відразу, адже, по суті, він заснований на грі одного актора, на його майстерності, таланті та любові до поета. Як відомо, Сергія Безрукова і Сергієм назвали в честь Єсеніна.

Публіка, а зал був повний, затамувавши подих слухала талановите виконання Сергієм Безруковим віршів Єсеніна і пісні на його вірші. Актор грав з надривом, виконуючи пісні та читаючи вірші, зриваючись на сльози і крик. Виступ його супроводжувалося народними піснями, рок-композиціями, запальним танго і навіть балетним монологом.

Безруков, як і обіцяв, показує поета-хулігана: грає на гармошці, бореться на дуелі, лається, п'є, правда, за заявою актора, воду, б'є себе в груди і навіть дере волосся на своїй голові, читає не тільки найпопулярніші вірші поета , а й ті творіння, які ніколи не увійдуть в російську шкільну програму. За допомогою віршів Єсеніна він розповідає про подорожі поета, про його любов і душевних стражданнях, а закінчує спектакль поемою «Чорна людина».

Під час вистави створюється враження, що це творчий вечір самого Сергія Єсеніна: звучать його вірші, на сцені виступає актор, який старанно зображає поета і навіть спілкується від його імені з залом, доповнює все це відеоекран з чорно-білими відеокадри радянського періоду часу і кадри з фільму «Єсенін». Вистава показує різного Єсеніна, який так само багатогранний, як і його країна, яку він щиро любить.

Публіка аплодувала майже після кожного вірша, в фіналі героям вистави казанці аплодували стоячи з криками «Браво!».

Безруков традиційно представив музикантів, солістів балету і бек-вокалісток, які взяли участь у виставі. Під час представлення музиканти в подарунок казанської публіці, крім іншого, виконали уривок з татарської пісні «Бас, Кизим Апіпа».

Тим часом, біля сцени вишикувалася черга охочих подарувати Безрукову квіти. Несподівано на сцену винесли величезний кошик з квітами. Безруков зробив вдячний жест рукою, звертаючись до віп-ложу, де стоячи аплодували мер Казані Ільсур Метшин і заступник Прем'єр-міністра РТ Асгат Сафаров.

Глядачі відпустили Безрукова тільки після того, як він прочитав ще один вірш Єсеніна, потім завіса опустилася, спектакль був завершений.

Сьогодні казанців чекає ще одна зустріч з театром Безрукова: на цей раз буде представлена ​​вистава «Пушкін».

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.