Ірину Безрукову привітали з днем ​​народження - Зірки - WomanHit.ru

1. Ірину Безрукову привітали з днем ​​народження Актриса з працею знайшла час, щоб відзначити Актриса...
  2. Ірину Безрукову привітали з днем ​​народження

матеріали прес-служби

Актрисі Ірині Безрукова днями виповнилося 53 роки, у що, звичайно ж, важко повірити. Цей день вона провела зовсім не на вечірці, а на показі мультфільму. Актрису засипали привітаннями колеги і друзі, які також завітали в кінотеатр. Серед них можна було помітити Евеліну Бледанс з сином, Романа Полянського, Тетяну Терешиною, Наталія Лесниковська, Юлію Куварзіною, Машу Цигаль, Володимира Левкина з дружиною і інших артистів.

Дізнавшись про таку подію в житті зірки, організатори вручили Безрукова милі подарунки. В результаті у неї з'явився величезний іграшковий ведмідь, розкішний букет троянд і повітряні кулі. Другий сюрприз чекав актрису вже в залі - вигляді привітання від дітей. Цей момент торкнув артистку практично до сліз.

Як вдалося дізнатися WomanHit.ru, зважаючи на зайнятість Безрукова не змогла відзначити свято вчасно, а зробила це вже пізно ввечері наступного дня. З цієї причини вечірка пройшла в цілодобовому московському ресторані. Тепер весь будинок артистки завалений квітами, вона чекає фотографії, зроблені самими стійкими гостями, і намагається розібрати подарунки.

Втім, часу для цього у неї мало. Зараз у актриси багато роботи не тільки по своїй основній діяльності, а й як професійного тіфлокомментатора , Про що вона розповіла WomanHit.ru в ексклюзивній розмові. Як розповіла Ірина, ось уже п'ять років в Губернській театрі, де грає зірка, проходять вистави для незрячих людей зі спеціальним коментуванням. Ця ідея виникла у неї, в тому числі, і завдяки співачці Діані Гурцкая: «Діана мене спонукала на цю справу. І до мене вже звернулися з іншого міста, щоб зробити тіфлокомментірованіе в місцевому театрі. Я сама виїжджала в Астану і Казань з нашим репертуарних спектаклем. І тепер люди в різних точках Росії можуть спокійно насолоджуватися постановками за допомогою тіфлокомментірованія, а Діана вже висловила бажання туди поїхати », - зізналася зірка.