Безруков бився в Донецьку на шпагах

1. Орфографічна помилка в тексті:

8 липня 2009, 16:39 Переглядів:

К. Терехова. Сергій постав перед донеччанами в новому образі мушкетера.

"Непорядок!" - жартували донеччани в фойє драмтеатру після постановки "Хуліган". Вся справа в тому, що афіші рясніли написом "Сергій Безруков читає і співає Сергія Єсеніна". Насправді ж він ще й танцював, грав на гармошці, бився на шпагах, виконував частівки і навіть диригував!

Першими, кому вдалося подивитися на це яскраве дійство, стали кореспонденти "Сегодня". На закриту репетицію, що відбулася за кілька годин до початку вистави, Безруков прийшов вчасно. Артист був в дуже хорошому настрої: сипав компліментами своїм менш відомим колегам, посміхався і жартував. Однак його зоряний статус все ж переважав над його колективом. "Хлопці, ви не" Тодес ", - вигукував актор. - Вони, безумовно, №1 багато років. Я безмірно люблю і поважаю цих танцюристів, але їм деколи не вистачає міміки". Потім він закликав своїх танцюристів: "Хлопці, торкайтеся в дівчатам більш пристрасно, погладьте їм волосся!". Кожну репліку, вірш і танець Безруков повторював по кілька разів. Тут, мовляв, не дотягнув, там - здригнувся голос, сфальшував. Звичайний прогін затягнувся на кілька годин. Танцюристи мляво розминалися, бек-вокалістки попивали каву, музиканти виходили на перекур. Лише Безруков до останнього співав, танцював і налаштовував апаратуру.

Настільки серйозний підхід до підготовки вистави виправдав себе. Постановка пройшла на вищому рівні, без найменших недоліків. Ще до того як відкрилася завіса, Сергій не зміг стримати свої емоції і вийшов до ледь встигли зайняти місця глядачам. "Це спектакль-сповідь, музична містерія, - звернувся артист до театралам. - У порівнянні з концертами та іншими виставами, ця робота відрізняється особливою складністю".

Протягом двогодинного спектаклю Безруков багато співав, танцював і до хрипоти читав вірші. Практично після кожного монологу до сцени рвалися фанатки артиста. Дівчата мріяли обдарувати свого улюбленця букетом квітів, але місцева охорони була непохитна: "Не положено, артист працює, все ніжності потім".

Як виявилося, міцні хлопці не збрехали, і після вистави до Безрукову підпустили всіх бажаючих. Він раз у раз кланявся за кожну подаровану троянду, роздавав автографи і навіть фотографувався зі своїми відданими прихильницями.

Після того як народ нарешті розійшовся по домівках, Сергій відправився в свою гримерку. Там за три хвилини він змінив строгий коричневий костюм на білі лляні штани і кричущу бірюзову сорочку з пальмами. Вже по дорозі в ресторан доброзичливі організатори гастролей - агентство "Каріна" - запропонували Безрукову відзначити вдалий виступ шампанським. Але його помічники сказали категоричне "ні". "Та ви що ?! Сергій адже взагалі не п'є!" - заявили вони.

З улюблених - тільки "Шагане"

Давно відомо, що Сергій Безруков - дуже оригінальний артист, проте такого новаторства від нього не очікував ніхто! Протягом двогодинної постановки він читав і співав не зовсім ті вірші Єсеніна, до яких звикла донецька публіка.

"А де ж" Я московський пустотливий гуляка "?! - дивувалися глядачі. - А з" Листи до жінки "і вірші" Ця вулиця мені знайома ... "прозвучали лише маленькі отривочкі".

Популярний артист театру і кіно вирішив вибрати в основному ті твори свого великого тезки, що не широко відомі. Зал був у захваті від рядків "Хлопчик такий щасливий і колупає в носі ...". Аж надто емоційно вони були прочитані: артист тряс головою, смикав себе за волосся, закривав обличчя долонею і безглуздо посміхався.

З банального, але всіма улюбленого, Сергій прочитав лише "Шагане ти моя, Шагане". До слова, за першими рядками донецька публіка дізналася тільки цей вірш класика.

Восени чекаємо Меньшикова і Табакова

Напередодні вистави "Сегодня" зустрілася з організатором гучних прем'єр в Донецьку - Кариною Макогон, директором однойменного концертно-театрального агентства. "Зараз ми йдемо у відпустку. Однак уже в жовтні готуємо для всіх любителів високого мистецтва подарунок, - заінтригувала Карина. - Я знову привезу улюбленця нашої публіки - Олега Меньшикова. Правда, він буде грати не в постановці" Гравці ". Його нова робота - "1900" - спектакль про геніального піаніста, який усе своє життя прожив на кораблі. Запевняю, це шоу буде захоплюючим! ".

Слідом за Меншиковим, в Донецьк приїде Олег Табаков. Його візит запланований на листопад. Разом з собою актор привезе і тільки що покинув наше місто Сергія Безрукова. Разом вони виступлять в постановці "Фігаро". А в грудні знаменитий "Ленком" покаже донеччанам спектакль "Тартюф".

КАТЕРИНА ТЕРЕХОВА

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

виступ , прем'єр , Донецьк , сьогодні , актор , вулиця , народ , артист , візит , спектакль , Терехова , безруков , хуліган

Ви зараз переглядаєте новина "Безруков бився в Донецьку на шпагах". інші Новини Донбасу дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Quot;Та ви що ?
Quot;А де ж" Я московський пустотливий гуляка "?