Телепередача «Хатія Буніатішвілі. Концерт в Берліні »на каналі« Культура », Владивосток

1. Культура
  2. тривалість

Сольний концерт всесвітньо відомої грузинської піаністки Хатіі Хатія Буніатішвілі, що відбувся в 2013 році, вразив любителів музики своєю унікальністю і нетрадиційністю. Він проходив в особливій обстановці - на лісовій галявині, в Берліні. Для нечисленних, обраних слухачів Хатія виконала фортепіанні мініатюри Шопена, Равеля, Дебюссі та ін. Композиторів. А також прозвучали фортепіанні дуети Дворжака і Брамса, виконані піаністкою в співтворчості зі своєю старшою сестрою Гванца.

Сольний концерт всесвітньо відомої грузинської піаністки Хатіі Хатія Буніатішвілі, що відбувся в 2013 році, вразив любителів музики своєю унікальністю і нетрадиційністю Культура

Помилка в розкладі

тривалість