Зірка "Карткового будиночка" Пітер фон Берг приїхав до окупованого Донецьк

У окупований Донецьк приїхав відомий американський актор Пітер фон Берг. У окупований Донецьк приїхав відомий американський актор Пітер фон Берг

Американський актор побував в гостях у терористів / фото twitter.com/zaharprilepin

Читайте також В "ЛНР" заговорили про об'єднання з "ДНР" після втечі Плотницького - ІС

"Сьогодні в нашому театрі голлівудський актор Пітер фон Берг провів творчу зустріч. Захід відвідало понад п'ятдесят акторів муздрами, в їх числі провідні артисти і майстри сцени, театральна молодь, а також вихованці школи-студії" Перспектива ", - йдеться в повідомленні Донецької драмтеатру.

Голлівудський актор під час візиту до окупованого Донецьк зустрівся з ватажком терористів "ДНР" Олександром Захарченко . Про це свідчить фото, опубліковане в Twitter російського письменника, комбата бойовиків "ДНР" Захара Прілепіна.

"Американський актор Пітер фон Берг в гостях у терористів побував тут", - йдеться в його повідомленні.

У серіалі "Картковий будиночок" Пітер фон Берг зіграв роль міністра закордонних справ Росії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter