Безкоштовні заходи в СПБ в 2019 році

1. Заняття «Пізнаємо красу з народження» в Російському музеї
  2. Зустрічі «Два в одному» від онлайн-гіпермаркету
  3. Школа для вагітних «Союзу педіатрів Росії»

Варто вбити в пошуковик в інтернеті «безкоштовні заходи в СПб», як відразу ж в перших рядках поряд з анонсами фестивалів , Лекцій, майстер-класів та різних перформансів з'являються слова: «курси для вагітних СПб безкоштовно». Популярний запит, а значить, і «Літтлван» не міг залишити його без уваги!

Заняття «Пізнаємо красу з народження» в Російському музеї

Вже багато років на форумі «Літтлвана» користуються популярністю заняття для вагітних в залах Російського музею. Цей спеціальний курс організований і проводиться старшим науковим співробітником Російського музею Наталією Василівною Кузнєцової і лікарем-гінекологом Мариною Євгенівною Комової. курс «Красу пізнаємо до народження» складається з 12 занять.

Перша година заходи з майбутніми мамами в одному із залів музею займається мистецтвознавець. Потім 30 хвилин лікар (або безкоштовний психолог СПб) розповідає, як почуте пов'язано з вагітністю. Після проведення останнього заняття курс поновлюється. Таким чином, бажаючі можуть приєднатися до заходу на будь-якому етапі.

Зверніть увагу: самі заняття курсу безкоштовні, але треба сплатити вхідний квиток в музей (якщо, звичайно, немає пільг, що передбачають вільне відвідування).

Де? Державний Російський музей (Інженерна вул., Д. 4), збір групи у екскурсійного бюро (поруч з головною сходами, після контролю квитків).

Коли? По суботах. Але можливі зміни. Уточнити розклад і тему заняття можна на форумі або у Наталії Василівни по тел. +7 (921) 321 10 92.

Зустрічі «Два в одному» від онлайн-гіпермаркету

Онлайн-гіпермаркет Babadu щомісяця в СПб проводить безкоштовні зустрічі майбутніх мам "Два в одному" . На заході в затишній обстановки у вагітних є можливість послухати лекції експертів (лікарів, психологів) і задати питання про пологах, лактації, догляді за новонародженим і багато іншого. Крім бесід та індивідуальних консультацій, майбутніх мам завжди чекає чаювання з вкусняшками, фотосесії, розіграш призів та спілкування з «колегами» по очікуванню дива. Брати участь у заході можна тільки один раз (онлайн трансляції - без обмежень). При цьому термін вагітності повинен становити більше 20 тижнів. Дізнатися найближчу дату зустрічі і тему лекції, місце її проведення, а також зареєструватися на неї (обов'язково) можна на сайті в спеціальній формі .

Дізнатися найближчу дату зустрічі і тему лекції, місце її проведення, а також зареєструватися на неї (обов'язково) можна на сайті   в спеціальній формі

Раз на місяць в рамках проекту «Щасливе очікування» безкоштовно в Санкт-Петербурзі проходить освітній семінар для майбутніх мам. Охочих потрапити на захід і послухати виступи (лекції) фахівців (лікарів і психологів) на теми вагітності і подальшого догляду за немовлям, отримати консультацію на різні теми від партнерів проекту (з питань грудного вигодовування, використання перенесень, введення прикорму і багатьом іншим) зазвичай буває дуже багато. Тому відразу, як проходить один семінар в СПб, в офіційній групі проекту «ВКонтакте» починається реєстрація на інший захід. Без попереднього запису відвідування лекції неможливо. За анонсами майбутніх зустрічей і їх тематиці можна також стежити в групі.

В рамках кожного заходу проекту проходить виставка товарів і послуг для вагітних і малюків, а також проводяться конкурси та розіграші призів.

Де? Конференц-зал «Ювілейний», вул. Одоєвського, д. 29. Тел. +7 (812) 323 73 54.

Коли? Один раз на місяць.

Школа для вагітних «Союзу педіатрів Росії»

При Санкт-Петербурзькому регіональному відділенні громадської організації «Союзу педіатрів Росії» функціонує школа «Здорова дитина в здоровій сім'ї». Котрий рік раз на місяць протягом двох годин в рамках курсу читають лекції для вагітних і їх близьких, проводять інтерактивні заняття та індивідуальні консультації педіатри, юристи, педагоги і безкоштовні психологи СПб - 2019 рік не став винятком.

Теми у заходів завжди різні, змінюються і спікери. Для відвідування заходу необхідно попередньо записатися за телефонами або в офіційній групі «ВКонтакте» . Там же можна ознайомитися з анонсами майбутніх лекцій.

Де?
Коли?