Чи легко розрити всю Тулу?

фото MYSLO   Репліка Тульського кербуда

фото MYSLO

Репліка Тульського кербуда.
У центрі Тули невідомі протягом тижня облаштовували парковку на вул. Першотравневій, але пильні мешканці поскаржилися на те, що знищений рулонний газон. Тульські влади тут же зреагували і зажадали згорнути всі роботи і відновити як було.

За словами начальника головного управління по Центральному округу Олександра Йолкіна, вони не видавали дозволи на виконання земляних робіт . У зв'язку з проведенням робіт були порушені правила благоустрою міста, завдано матеріальної шкоди.

Виходить, будь-який невідомий може в центрі міста нагнати техніки, почати земельні роботи і влада зверне на це увагу лише в тому випадку, якщо туляки вийдуть на вулиці і почнуть протестувати?

Парковок в цьому місці на Першотравневій, дійсно, немає. Найближча - у магазина "Діксі" в 300 метрах. А магазинів і магазинчиків понатикали c добрий десяток. Автомобілісти, звичайно, хочуть, щоб прямо з машини в двері. Якщо не можна, але дуже хочеться, то у нас, як правило, можна. Народець такий, нічого не поробиш.

А переконаним пішоходам, звичайно, потрібні газончики, травичка, деревця, - зелень одним словом. Догодити всім і відразу не виходить. Але дуже хочеться. Та й платні парковки треба розширювати, тому що місту вони доходу не приносять.

У підсумку, тульські чиновники виглядають якось по-дурному. У них під носом газони знищують, самоскиди плитку та бордюри розвозять, трактора землю колупають, а вони начебто не при справах.

У нас взагалі-то в місті-герої влада є чи як? Або навіщо?

джерело

У нас взагалі-то в місті-герої влада є чи як?
Або навіщо?