День міста Білгород 5 серпня 2017 року - програма заходів, коли салют

1. Афіша святкових заходів на День міста Білгород 5 серпня 2017 року.

Місто Білгород в найближчу суботу святкує чергову річницю з дня свого заснування. Звичайно ж жителям і гостям міста представлена насичена святкова програма. Спеціальний гість на концерті, зірка російської естради Єва Польна.

Афіша святкових заходів на День міста Білгород 5 серпня 2017 року.

У 10-00 на Алеї дружби міст-побратимів буде відкрита інтерактивний майданчик «Літературний квартал».

З 12-00 до 18-00 годин заходи заплановані на Білгородському Арбаті (вул. 50-річчя Бєлгородської області). На «Арт-фестивалі» можна буде познайомитися з виставками робіт бєлгородських художників, стати учасником проекту «Розфарбуй своє місто», побувати в майстерні художника.

У парку Перемоги і на музейній площі в 12-00 стартує Кулінарний фестиваль «Російська каша». Тут приготують понад 50 видів каші.

У 14-00 на майданчику перед кіноцентром «Русич» розпочнеться IV-й відкритий фестиваль козачої культури «Білгородська станиця».

Військово-історична реконструкція бою по звільненню міста Білгорода від німецько-фашистських загарбників «5 серпня. Рік сорок третій "відбудеться в 17-00 на майданчику біля готельного комплексу« Біла гора »(вул. Калініна, 106).

На Соборній площі в 19-00 пройде концерт за участю творчих колективів міста і зірки російської естради Єви Польна, який завершиться в 22-00 святковим феєрверком.

Салют на День міста Білгород запустять 5 серпня 2017 року 22.00 на Соборній площі.