Вимоги до статей для видання «Здабиткі: дакументальния помнікі на Беларусі»

Національна бібліотека Білорусі щорічно готує до виходу в світ триває збірка наукових статей «Здабиткі: дакументальния помнікі на Беларусі» і запрошує до співпраці дослідників книжкової культури Білорусі Національна бібліотека Білорусі щорічно готує до виходу в світ триває збірка наукових статей «Здабиткі: дакументальния помнікі на Беларусі» і запрошує до співпраці дослідників книжкової культури Білорусі.

Збірник є багатопрофільним рецензуються науковим виданням, включеним до Переліку наукових видань Республіки Білорусь для опублікування результатів дисертаційних досліджень з педагогічних наук (бібліотекознавства, бібліографознавства і книгознавства), історичних наук (документалістиці, документознавства, архівознавства, історіографії, джерелознавства та методам історичного дослідження) і культурології.

До публікації у збірнику приймаються статті, присвячені документальних пам'яток та історії книжкової культури Білорусі, які мають науковий характер і відрізняються новизною представлених в них наукових результатів. Не приймаються до друку статті, опубліковані чи прийняті до друку іншими виданнями. Плата за опублікування статей не стягується, гонорар авторам не виплачується. Право першочергового опублікування результатів наукових досліджень за тематикою збірника надається особам, що здійснюють фундаментальну наукову навчання (аспірантура, докторантура, соіскательство), в рік завершення навчання.

До розгляду редколегією збірника приймаються наукові статті з рекомендацією відділу (кафедри, лабораторії) наукової (навчального) закладу або рецензією фахівця в даній області. Заявку на участь в збірнику і текст статті в електронному вигляді необхідно надсилати на адресу редакції (Національна бібліотека Білорусі, 220114, м.Мінськ, просп. Незалежності, 116) або на електронну пошту [email protected] , [email protected] .

Заявка повинна включати відомості про автора (прізвище, ім'я, по батькові (повністю), місце роботи і (або) навчання, посада, науковий ступінь і звання, контактний телефон, e-mail) і назва статті.

Рукописи статей приймаються в електронному вигляді. Обсяг статті - до 0,5 авторського аркуша (10-12 повних сторінок формату А4, надрукованих через 1,5 інтервал, шрифт Times New Roman, кегль 14 пт). Робочі мови - білоруська, російська, польська та англійська. Стаття оформляється відповідно до Інструкції про порядок оформлення кваліфікаційної наукової роботи (дисертації) на здобуття наукових ступенів кандидата і доктора наук, автореферату і публікацій по темі дисертації (в редакції постанови Вищої атестаційної комісії Республіки Білорусь від 28 лютого 2014 г.).

Список використаних джерел оформлюється відповідно до міждержавного стандарту ГОСТ 7.1-2003 «Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання », розташовується в кінці тексту, посилання нумеруються відповідно до порядку цитування, в тексті статті порядкові номери посилань вказуються всередині квадратних дужок (наприклад: [1], [2]). До статті додається резюме російською та англійською мовами. Ілюстрації надаються в редакцію в електронному вигляді в файлах форматів tiff, jpeg, gif, bmp, png з дозволом 300 dpi.

Переконливо просимо дотримуватися викладених правил оформлення статей.
Зразок оформлення статті

Редакційна колегія залишає за собою право відбору матеріалів для опублікування. Порядок публікації в збірнику передбачає обов'язкове рецензування фахівцями з науковим ступенем кандидата або доктора наук, котрі призначаються редколегією. При необхідності стаття може бути повернена авторам на доопрацювання, датою надходження статті до редколегії вважається день отримання остаточного її варіанту.

Автори несуть відповідальність за точність наведених в статтях фактів і цитат. Редакція може друкувати матеріали в порядку обговорення, не розділяючи точку зору авторів.

Адреса редакції:
Національна бібліотека Білорусі,
220114, м.Мінськ, просп. Незалежності, 116.

телефони:
(8 017) 293 27 82 (Сапего Тетяна Андріївна, завідуюча сектором науково-проектної роботи науково-дослідного відділу книгознавства);
(8 017) 293 27 83 (Суша Ксенія Вікторівна, головний бібліограф науково-дослідного відділу книгознавства)

Е-mail: