Фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Кришталевий черевичок»

Дата проведення: в 2019 році - 19-21 квітня
Місце проведення: Гусь-Хрустальний

Програма Фестивалю-конкурсу "Кришталевий черевичок" 19-21 квітня 2019

В місті Гусь-Хрустальний щорічно в кінці квітня проходить міжрегіональний відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Кришталевий черевичок». Вперше він був проведений 28 квітня 2011 року, напередодні Міжнародного дня танцю, який відзначається 29 квітня. Організатори фестивалю - Комітет з культури і туризму адміністрації м Гусь-Хрустальний і Єдиний соціально-культурний центр - ставили завдання популяризації всіх жанрів хореографічного мистецтва та естетичного виховання дітей і молоді.

Вік учасників «Кришталевого черевичка» - від 5 до 25 років. Хореографічні колективи і солісти можуть представляти конкурсні номери в різних номінаціях: дитячий, народний, спортивно-естрадний, сучасний, класичний танець і навіть танцювальне шоу. Географія учасників хореографічного фестивалю-конкурсу з кожним роком розширюється. У ньому беруть участь не тільки колективи з Володимирської області, але з Московської, Рязанської, Іванівської та інших областей Центральної Росії. Переможці та учасники конкурсу нагороджуються Гран-прі, відповідними дипломами та подарунками.

«Кришталевий черевичок» - це справжнє свято юних виконавців, який щороку відкриває нові таланти і вражає любителів танцю складною хореографією, яскравими костюмами, цікавими образами.

З 2016 року за результатами третього всеросійського конкурсу туристських відео-презентацій «Диво Росії», який проходив в Москві, проект «Кришталевий черевичок» зайняв II місце по Центральному федеральному округу (номінація «Дитячий туризм і відпочинок»).