В Алтайському театрі драми готують прем'єру вистави «Дуже проста історія»

22 жовтня 2016 р 11:12

9 і 10 листопада в Алтайському крайовому театрі драми імені Василя Шукшина (вул. Молодіжна, 15) відбудуться прем'єрні покази вистави «Дуже проста історія» за п'єсою Марії Ладо. Режисером виступає артистка театру Ольга Любицька. Це перша її робота в новій якості.

розповідають, що спектакль ставили для показу на фестивалі самостійних робіт артистів театрів «Народження задуму», який проводило Алтайское відділення Спілки театральних діячів Росії в минулому театральному сезоні. Ескіз вистави настільки сподобався і членам журі, і глядачам, що його вирішили включити в репертуар театру. «За сюжетом, що спалахнули взаємні почуття двох героїв п'єси Даші і Олексія чарівним чином перетворюють простий обивательський світ сільського подвір'я в чудовий. Біографії людей дивним чином переплітаються з біографіями тварин, які грають, як виявляється, важливу роль в нашому житті ... », - йдеться в анонсі.

У постановці зайняті заслужені артисти Бурятії і Росії Микола Мірошниченко та Надія Царініна, Анатолій Кірк, Олена Кегелева, Дмитро Плеханов, Наталя Сискова, Олена Зотова і Юрій Антипенко. Головні ролі у виставі грають Ігор Черепанов і студентка Алтайського державного інституту культури Анастасія Макарова.

Прем'єра вистави відбудеться на експериментальній сцені. Початок показів о 18 годині 30 хвилин.

Фото: Алтайський крайовий театр драми

22 жовтня 2016 р 11:12   9 і 10 листопада в Алтайському крайовому театрі драми імені   Василя Шукшина   (вул