Опублікована програма святкування Дня Перемоги в столиці Алтайського краю

24 квітня 2018 р 18:00

Заходи, присвячені 73-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні , В крайовій столиці вже почалися. У місті проходять концерти, виставки, акції та зустрічі.

У День Перемоги, 9 травня, свято розпочнеться з урочистої церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави о 9 годині. З 10 годині на площі Рад відбудеться урочисте шикування військ Барнаульского гарнізону. Традиційно одним з наймасштабніших заходів святкування стане хід «Безсмертного полку».

Відкритий легкоатлетичний пробіг «Кільце Перемоги - 2018» стартує на площі Рад о 13 годині. В цей же час на головному сценічному майданчику Барнаула розпочнеться святкова театралізована вистава «В душі і пам'яті - з Перемогою!», Яке продовжать концертні, драматургічні та молодіжно-спортивні програми.

Святкові заходи заплановані в усіх районах Барнаула. В Індустріальному майданчиком святкування стане парк «Лісова казка» (вулиця Ентузіастів, 10а), в Ленінському - площа Миру (вулиця Георгія Ісакова, 213), в Жовтневому - площа по проспекту Леніна, 152, в Центральному - площа перед Палацом культури «Південний» (вулиця Чайковського, 21), в Залізничному - площа перед кінотеатром «Мир» (площа Перемоги, 1), торговим центром «Росія» (проспект Леніна, 71).

У 22 годин 30 хвилин свято завершиться феєрверком на головному сценічному майданчику Барнаула і у всіх районах, повідомляють в.