У столиці Алтайського краю завершився VIII Фестиваль музичного творчості МВС «Щит і ліра»

Гала-концерт VIII Фестивалю музичної творчості МВС «Щит і ліра», відбувся в суботу, 8 червня, на головній площі столиці Алтайського краю. Учасників та гостей фестивалю привітав начальник Департаменту державної служби і кадрів МВС Росії, генерал-лейтенант внутрішньої служби Володимир кубушки, повідомляє прес-служба ГУ МВС РФ по Алтайському краю.

«У всі часи музичне мистецтво служило народу і поліції, музика об'єднувала. Сьогодні в МВС Росії проводиться масштабна діяльність з розвитку корпоративної культури, виховання співробітників і військовослужбовців справжніми професіоналами, патріотами своєї країни. В тому числі за допомогою музичної творчості. Знаковим явищем, свого роду брендом у всіх регіонах Росії став щорічний музичний фестиваль «Щит і ліра», історія якого бере свій початок з 2006 року. Фестиваль показує, що сотні співробітників і військовослужбовців внутрішніх військ по всій країні володіють великим творчим потенціалом. Їх багатогранний талант органічно поєднується з кращими професійними якостями і службовими прагненнями », - зазначив, звертаючись до присутніх, генерал Володимир кубушки.

В урочистій обстановці перед гала-концертом були оголошені імена переможців фестивалю:

• Перше місце в номінації «Інструментальна музика - солісти» присудили музиканту оркестру культурного центру Олександру Куралесіна, співробітнику ГУ МВС Росії по Воронезькій області;

• У номінації «Інструментальна музика - оркестри та ансамблі» кращим був визнаний оркестр культурного центру ГУ МВС Росії по Алтайському краю;

• У номінації «Авторська пісня» переможцем став дует Олени Філіної і Євгена Курбатського з УМВС Росії по Тульській області;

• Хореографічний колектив «Есста» Уральського юридичного інституту МВС Росії - лідер в номінації «Хореографія - ансамблі»;

• У номінації «Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі» переможцем став вокальний дует Антона Концеба і Сергія Лешукова з ГУ МВС Росії по Алтайському краю;

• Кращою в номінації «Сольний спів» визнана Марія Вєдєнєєва, співробітник Управління позавідомчої охорони УМВС Росії по Орловській області.

• Володарем головного призу - Гран-прі фестивалю музичного творчості МВС Росії «Щит і Ліра» став вокальний ансамбль «Сузір'я» Воронезького інституту МВС Росії.

Музиканти і артисти дали великий гала-концерт на площі Сахарова. Жителі і гості столиці Алтайського краю тепло зустрічали його учасників, зокрема прославлений Академічний ансамбль пісні і танцю внутрішніх військ МВС Росії і зірок російської естради, які прибули з Москви. Кожен номер переможців і лауреатів фестивалю глядачі гала-концерту зустрічали тривалими оваціями.

Концерт завершився святковим салютом.