У Республіці відзначили День банківського працівника

У суботу, 20 травня, в залі Донецького державного академічного музично-драматичного театру відбувся урочистий захід, присвячений Дню банківського працівника. Привітати працівників банківської системи з професійним святом прийшли перші особи Республіки.

Зі сцени театру Міністр фінансів Катерина Матющенко зазначила, що банківська система ДНР створювалася фактично з нуля, але змогла стати гарантом фінансової стабільності і забезпечити економічний розвиток. «Сьогодні не просто чергова дата. За нею - самовіддану працю! Впевнена, діяльність Центрального Республіканського Банку і надалі будуть відрізняти універсальність і надійність, а ваша відданість професії і надалі буде забезпечувати процвітання Донецької Народної Республіки і благополуччя громадян! »- привітала міністр.

Катерина Матющенко також зачитала текст привітання від Глави Республіки: «Вітаю вас з професійним святом - Днем банківського працівника ДНР. Банківська система - це один із стовпів будь-якої держави. І ви - надійна опора Донецької Народної Республіки. Те, що ви зробили в 2015 році - це справжній подвиг. Ви з нуля побудували всю банківську систему нашої молодої держави. При цьому доводилося працювати в умовах бойових дій і тотальної блокади з боку України. Сьогодні Центральний Республіканський Банк динамічно розвивається. Відкриваються нові відділення, з'являються банкомати в усіх містах і населених пунктах Республіки. ЦРЛ постійно збільшує кількість послуг, що надаються населенню. Від вашої ефективної роботи залежить майбутнє ДНР. У ваше професійне свято я хочу побажати вам постійного розвитку і вдосконалення. Перед банківською сферою ДНР сьогодні стоять найважливіші завдання щодо становлення та розвитку економіки і фінансової системи Донецької Народної Республіки, і я впевнений, що з поставленими завданнями ви успішно впораєтеся. Зі святом вас, миру, любові і щастя вам і вашим близьким! »

За високий професіоналізм та значний внесок у становлення і розвиток банківської системи Донецької Народної Республіки Перший заступник Міністра фінансів Оксана Таран вручила співробітникам банку грамоти. Після офіційної частини відбувся святковий концерт, який був підготовлений артистами Донецького театру муздрами.

Нагадаємо, що День банківського працівника, відповідно до Указу Глави ДНР Олександра Захарченко, відзначається щорічно 20 травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.