Волочкова в молодості: біографія скандальної балерини

Проголосуй, будь ласка!

Анастасія Волочкова - відома балерина, громадський діяч і танцівниця. Починала Волочкова в молодості виключно з балету, проте сьогодні популярність її особистому житті багаторазово переважує її професійну діяльність. У чому криється секрет інтересу тисяч людей до цієї багатогранної особистості?

Полюбила балет Анастасія Волочкова в молодості, за її словами - ще в 5 років. У дитинстві цьому мистецтву вона навчалася в Академії російського балету ім. Ваганової. Батько, Юрій Волочков, радянський спортсмен, чемпіон країни з настільного тенісу і тренер з легкої атлетики в спортивній школі, в усьому підтримував прагнення дочки. Професійна кар'єра балерини Анастасії Волочкової почалася в 18 років, і відразу - в одному з найбільших і найпопулярніших театрів - Маріїнському. Відпрацювавши там 4 роки, вона переходить до Великого театру, і саме з цього моменту еру її популярності, навіть серед які не відвідують театр людей, можна вважати відкритою. Її перша роль в найбільшому театрі Росії - і відразу головна. Вона чудово виконала партію Царівни-лебеді в постановці «Лебединого озера». Пізніше їй довірили ще кілька ролей, які балерина також виконала чудово.

Пізніше їй довірили ще кілька ролей, які балерина також виконала чудово

Артисти Великого театру нерідко виїжджали з гастролями з інших країн. В початку 2000-го року Настя Волочкова виконала одну зі своїх партій в Лондоні, де зачарувала не тільки глядачів, а й професіоналів. Так, вона отримала ангажемент на виконання ролі в «Сплячої красуні». Уже в березні того ж року Волочкова повертається до Великого театру.

Через кілька місяців у Великому театрі відбуваються значні кадрові перестановки, і ось з цього моменту її життя перестає бути спокійною. Череда конфліктів вже стає хронічною. Підігрівають конфлікти і її напівпрофесійна діяльність на стороні. Сольні проекти можна описати як танцювальні номери з елементами балету в сучасному стилі. Її популярність, нехай і скандальна, пішла їй на користь.

Однак ці танці, які вирішується поставити Волочкова самостійно, не схвалюються адміністрацією театру. Неоднозначно ставиться до них і публіка, проте все ж купує квитки на її подання, щоб побачити скандальну балерину. Також пробує вона свої сили і в рекламі. Так, вона стала обличчям знаменитого ювелірного дому «Chopard». В цей же період вона стає членом партії «Єдина Росія», з якої вона пізніше вийшла в 2011 році.

У 2004 році директор порахував, що Волочкова не вписується в уявлення про те, як повинна виглядати класична балерина, і Великий театр цілком може обійтися без неї. Він просто звільнив балерину, однак Волочкова виявилася не з боязкого десятка. Вона подала в суд, довівши, що її вага і зріст не можуть стати причиною звільнення, адже вони не погіршують фізичні можливості. Все це балерина підігрівала численними інтерв'ю, де говорила про неправомірність рішення директора. Процес Волочкова виграла, і її поновили на роботі, однак залишатися в театрі вона не захотіла.

Судовий процес загартував артистку. З цього моменту вона стає головною героїнею численних статей у великих журналах і газетах. Скандальна балерина з Великого театру - що може бути більш привабливим для читача? У цей час уже мало хто сприймає Волочкову в якості балерини, адже на сцені в пуантах її можна побачити куди рідше, ніж в нічному клубі. На додаток до всього публіці стала відома і сварка з ще однією скандальною відомою особою - Ксенією Собчак . У ті роки дівчата чимало сказали один одному слів через засоби масової інформації, на радість редакторам останніх і читачам. Ще жодна балерина не викликала до себе настільки сильного інтересу, і фото Анастасії миготять практично всюди.

Сімейне життя Анастасії Волочкової почалася зі знайомства з майбутнім чоловіком в літаку. Весілля балерина грала три дні, і торжество було дуже розкішним. В інтерв'ю балерина розповідала про те, який чудовий у неї чоловік, і як вона щаслива. Незабаром народжується дочка Аріадна. Після народження дочки схвальні слова балерини про чоловіка поступово сходять нанівець. Розлучення і розставання не змусили себе чекати. До речі, пізніше з'ясувалося, що офіційно Волочкова так зможемо і не була.

Волочкова залишилася з дочкою одна, проте ні тіні смутку в її діях не можна помітити. Навпаки, вона немов на зло всім відпочиває в самих далеких жарких країнах. Одна з фотосесій на пляжі, яку можна описати як «ню», викликала широкий громадський дисонанс. Фото в купальнику топлес, де балерина руками прикриває груди, стали справжньою бомбою. Суспільство немов розділилося на два табори, де перша група говорила про недоречність такої поведінки для жінки і матері, а інша, навпаки, всіляко підтримувала балерину.

Пізніше фотосесії в подібному стилі продовжилися. Провокаційні фотографії Анастасія викладає регулярно. Можна сказати, що фото Волочкової в молодості і зараз - це зовсім різні стихії. Сьогодні ця жінка цілком впевнена в собі, легко ламає стереотипи і на зло всім розширює межі того, що вважається дозволеним. В особистому житті часом з'являються відомі імена, однак до весілля поки жоден роман не дійшов.

У чому криється секрет інтересу тисяч людей до цієї багатогранної особистості?