Солістка Нижегородської опери на Новій сцені Великого театру.

Спеціально до 125-річчя композитора Сергія Прокоф'єва на сцені Великого театру 20 вересня Державна академічна симфонічна капела Росії представила оперу в концертному виконанні «Війна і мир».

Диригував твором народний артист Російської Федерації, засновник, художній керівник і головний диригент Державної академічної симфонічної капели Росії, лауреат Державних премій Росії, кавалер ордена «За заслуги перед Вітчизною» 4-го ступеня Валерій Полянський.

Для виконання головних партій були запрошені провідні солісти багатьох театрів Росії. Однією з виконавиць стала солістка нижегородської опери Тетяна Гарькушова . Створений їй образ Марії Дмитрівни Ахросимовой став однією з найяскравіших сторінок цього вечора. Ставна, гарна співачка з чудовим тембром голосу перевтілилася у владну, відому «не багатство, що не почестями, але прямотою розуму і відверто простотою звернення» бариню, яку поважають і побоюються. Але разом з тим Тетяні дивно тонко і точно вдалося передати почуття жінки, яка переживає за долю юної дівчини, люблячої і готової на все для щастя своєї Наташі.

Прекрасне вокальне і артистичне виконання складної партії знову підтвердило професіоналізм і високий рівень солістів Нижегородського театру.

Виконання опери супроводжувалося криками «Браво», бурхливими оваціями і вдячністю глядачів.

Ми вітаємо Тетяну Гарькушову з блискучим виступом.