Прем'єрний показ казки-балету «Лускунчик» на музику П. І. Чайковського відбудеться 12 листопада в Хабаровську

1. Прем'єрний показ казки-балету «Лускунчик» на музику П. І. Чайковського відбудеться 12 листопада...
08.11.2017

Це унікальний проект для міста, який буде реалізований за фінансової підтримки адміністрації крайового центру. У створенні казки будуть задіяні творчі колективи міста: зразковий ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» Хабаровського центру хореографічного мистецтва, клуб відродження російського балу «Реверанс», дитячо-юнацька театральна студія «Планета».

Синтез в одній виставі декількох видів театрального мистецтва створює сучасне прочитання класичного твору, але при цьому дбайливо зберігається його хореографічна першооснова, казка-балет йде практично без скорочень. Унікальність проекту також полягає в тому, що основні виконавці - це діти, для кого творчість поки тільки захоплення, хоча і дуже серйозне, що вимагає величезної роботи, сил, цілеспрямованості і відданості тому мистецтву, яким вони займаються. Всього у виставі задіяні 100 чоловік, з них 78 - діти у віці від 7 до 17 років.

Прем'єрні спектаклі казки-балету «Лускунчик» відбудуться 12 листопада в 11:30 і 19 листопада в 14:00 в великому залі Міського палацу культури за адресою: вул. Леніна, 85. Інформація з придбання квитків за телефоном: 8 (4212) 21-54-85.

Повернення до списку