Новосибірський театр опери та балету відзначив свій день народження концертом "Наш Голлівуд"

Новосибірський театр опери та балету 12 травня зазначив 68-ту річницю великим спектаклем-концертом «Наш Голлівуд».

За традицією в свій день народження театр підносить пишні Гала з мозаїкою найвідоміших, яскравих, знакових для театру оперних і балетних номерів. Цього року церемонію вирішили в іншому ключі. Концерт був присвячений музиці нашого вітчизняного кіно, яке так дорого всім глядачам без винятку. «Наш Голлівуд» - так назвали програму - ефектне шоу, в якому зійшлися багато зірок Сибірського Колізею, в якому звучала музика популярна, але дуже хороша, близька артистів та глядачів (ідея концерту За традицією в свій день народження театр підносить пишні Гала з мозаїкою найвідоміших, яскравих, знакових для театру оперних і балетних номерів належить музичному керівнику і головному диригенту театру Айнарс Рубікісу). Мабуть, немає людини, яка б не знала вальс з кінофільму «Бережись автомобіля», «Пісню про далеку Батьківщину» з фільму «Сімнадцять миттєвостей весни», повний оптимізму «Марш ентузіастів», приголомшливу увертюру до кінофільму «Діти капітана Гранта» ... Дійсно, чудова музика наших видатних вітчизняних композиторів - Дмитра Шостаковича, Арама Хачатуряна, Ісаака Дунаєвського, Андрія Петрова, Мікаела Таривердієва, Олександра Зацепіна, Олексія Рибникова, Максима Дунаєвського, Геннадія Гладкова, Марка Фрадкіна, чиї імена дуже зна чіми для вітчизняної музичної культури, що стали рідними і близькими для всіх нас.

Зірки Новосибірської опери і балету (хореографія балетних номерів, безумовно, прикрасили концерт лірикою і гумором, - Едвард Льянг, Кирило Симонов, Наталія Єршова), хор і симфонічний оркестр театру виконували улюблені пісні і мелодії талановито і натхненно, з блиском і повною віддачею (диригував концертом Андріс Вецумніекс). Режисер концерту Резія Калниня (художник Крістапс Скулте) вся дія зосередила на них, зірках, - солістів, перлини театру, досвідчених і початківців, при цьому дала можливість імпровізувати артистам хору (хормейстер В'ячеслав Під'єльськ), в широкому виконавському діапазоні постав в концерті оркестр, і всі артисти в цей вечір буквально купалися в глядацьких оваціях.

У святковій програмі, повної нових фарб, жанрів і композицій, театр адресував глядачам свою любов, вірність і відданість, радість і смуток, моменти щастя, самотності, посмішки, печалі, радості і успіху. Це було загальне свято - для артистів, які працювали з великим ентузіазмом і задоволенням, для улюблених глядачів, без яких театр не може жити, для всіх, хто не виходить на сцену, але за лаштунками своїми талантами створює не менші дива - цю «фабрику театральних мрій »...

Теги: новосибірський театр опери і балету , новосибірськ , Айнарс рубікіс ,