Купити квитки на Балет на льоду "Попелюшка" на сайті Білетер bileter.ru

Казка Шарля Перро «Попелюшка» не раз ставала джерелом натхнення для композиторів, поетів, режисерів, художників і, звичайно, балетмейстерів. Прокоф'єв став не першим творцем балету на тему старовинної казки, але саме його твір прославилося на весь світ і до цього дня дуже популярно серед балетоманів. Особливу задоволенням для публіки - споглядати балет на льоду «Попелюшка» в постановці Санкт-Петербурзького державного балету на льоду. Якщо Ви любите фігурне катання і обожнюєте балет, це видовище не залишить Вас байдужим, і звичайно, особливо він подобається дітям. Просто купіть квитки на балет на льоду «Попелюшка», щоб зануритися в яскравий і чарівний світ льодового балету.

Квитки на балет на льоду «Попелюшка» продаються в театральних касах, ну а на нашому сайті можна придбати квитки онлайн.

Колись, в середині минулого століття, балет «Попелюшка» був неймовірно популярний як в Москві, так і по всій Росії, в Ленінграді глядачі шикувалися в черги, щоб купити квитки на «Попелюшку» в Кіровському театрі (нині Маріїнки). Партія Попелюшки була справжньою мрією для будь-якої балерини, і тільки кращі удостоювалися честі танцювати її - Галина Уланова, Габріела Комлева, Наталя Дудинская.

Сучасний балет на льоду - дійство, нітрохи не поступається класичному балету за видовищністю та виразності. Все та ж прекрасна музика, розкішні костюми, казковий сюжет про бідну Попелюшку, підступної мачухи, добру фею і прекрасному Принца. Ті ж балетні піруети, та ж детальнейшим чином вивірена хореографія, грація і пластика. Недарма Санкт-Петербурзький державний балет на льоду гримить на весь світ своїми яскравими постановками. Родзинка льодових балетів - саме елементи фігурного катання і танців на льоду, які роблять балет особливо динамічним і виразним. Сьогодні, на хвилі особливої ​​популярності фігурного катання, особливо актуально таке змішання жанрів, що дозволяє залучити великі маси глядачів до справжнього мистецтва.

Запрошуємо всіх петербуржців, і великих і маленьких, на балет на льоду «Попелюшка», він неодмінно сподобається і Вам, і Вашим дітям. До того ж діти до 5 років проходять на балет безкоштовно, якщо не будуть займати окремого місця в залі. По телефону 380-80-50 можна купити квитки на балет на льоду «Попелюшка», а також на всі заходи Петербурга, а також при бажанні оформити доставку квитків.

Хочете бути в курсі всіх цікавих подій в місті і, більш того, купувати на них квитки онлайн в будь-якому місці і в будь-який час Хочете бути в курсі всіх цікавих подій в місті і, більш того, купувати на них квитки онлайн в будь-якому місці і в будь-який час? Мабуть, саме зручне мобільний додаток bileter дозволяє тримати руку на пульсі життя міста і в будь-який момент купити квиток на самі топові заходи. Можна забути про черги і не поспішати до комп'ютера - тепер все найцікавіше під рукою!