«Здається, що у неї зламані ноги»: юна балерина з Єкатеринбурга вразила соцмережі своєю гнучкістю

Яні Черепанової всього 13 років, але їй вже пророкують чудову кар'єру балерини

13-річна балерина з Єкатеринбурга Яна Черепанова викладає в свій Instagram короткі відео з вправами на кінчиках пальців. Один з її роликів помітили американці і виклали на сайті Reddit, під відео зібралося вже 740 коментарів, в яких користувачі одночасно жахаються і захоплюються здібностями дівчинки.

Яна виконує найскладніші балетні вправи - вона піднімає ногу в вертикальний шпагат, балансуючи на кінчиках пальців на хитному диску, робить дуже повільне фуете - провертається навколо своєї осі на одній нозі, встає на шпагат, спускаючись на ескалаторі, і так далі.

Глядачі буквально не вірять своїм очам: «Вона тримається за повітря?», «Я б не міг стояти на цьому диску навіть двома ногами», «Я падаю один або два рази на тиждень, коли просто намагаюся надіти штани», «На деяких відео здається, що у неї дійсно зламані ноги », - пишуть вони в коментарях.

Зараз Яна вчиться в знаменитій Академії Російського балету ім. Ваганової в Санкт-Петербурзі, а починала танцювати в Єкатеринбурзі в театрі балету «Лускунчик». Уже в 9 років вона вражала вчителів і глядачів своїми успіхами. Під одним з фото дівчинка пише, що вперше встала на пуанти, коли їй було 5 років.

Подивіться самі кілька її відео, після яких неможливо залишитися байдужими.

Про те, як в театрі балету «Лускунчик» набирають майбутніх зірок Великого театру, можете почитати в нашому торішньому матеріалі . Малюки, які ще навіть не ходять в школу, поки не знають, чим відрізняються фуете і па, але вже готові назавжди відмовитися від цукерок заради кар'єри в балеті.

Текст: Олена ХАЗІНУРОВА
Фото, відео: yana_nka8 / instagram.com

Глядачі буквально не вірять своїм очам: «Вона тримається за повітря?