Занадто сексуальна: актриса серіалу «Американці» могла не отримати роль

Ірина Дворовенко - актриса з балетним минулим. Колись вона була солісткою Київського театру опери і балету, а потім прима-балериною Американського театру балету в Нью-Йорку. Однак 43-річна танцівниця не стала зупинятися на досягнутому і вирішила підкорити не лише сцену, а й екран. На її рахунку - ролі в серіалі «Вічність», «Плоть і кістки» і «Американці», причому останню вона могла і зовсім не отримати. Ірина Дворовенко - актриса з балетним минулим

Занадто сексуальна: актриса серіалу «Американці» могла не отримати роль

В інтерв'ю New York Post Ірина Дворовенко зізналася:
В результаті актриса і балерина записала відеопроб без макіяжу, прикрас і з неохайною зачіскою - і це спрацювало. Нагадаємо, що серіал «Американці», головні ролі в якому виконують Кері Рассел і Меттью Різ , Виходить на екрани з 2013 року. Сценарій був написаний колишнім офіцером ЦРУ Джо Вайсбергом, нині працює в Голлівуді. У центрі сюжету знаходяться радянські офіцери КДБ, які видають себе за американських громадян в 1980 роки, в період холодної війни. За словами Дворовенко, ця тема була їй дуже близька, тому що її батьки, радянські танцюристи, постійно перебували під наглядом КДБ під час з гастрольних турів.
Трейлер серіалу «Американці»