Праправнучка Матильди Кшесинской не афішує свою спорідненість із знаменитою балериною

11:31 05.10.2017

Вже 26 жовтня в прокат вийде історична драма Олексія Учителя «Матильда» . Інтерес до цього фільму зараз досяг свого максимуму: хтось з нетерпінням чекає прем'єри, а хтось ставиться до картини зі скепсисом. У зв'язку підвищеною увагою до фаворитки останнього російського імператора в кінці вересня цього року в ЗМІ засвітилося ім'я прапраонуки Матильди Кшесинской - Елеонори Севенард. 20-річна випускниця Академії російського балету імені Ваганової поповнила трупу Большого театру в новому сезоні.

Висхідна зірка давати інтерв'ю відмовляється. Тому журналісти пішли в обхід - поспілкувалися з батьком молодої артистки - підприємцем Костянтином Севенард. «Еля не афішує свою спорідненість з Матільдою. Ми з донькою все обговорили і домовилися, що вона не буде брати участь в дискусіях навколо сім'ї Кшесинской, тому що все це вже набула скандального характеру. До того ж вона недостатньо володіє інформацією, щоб розтлумачити все журналістам », - розповів Костянтин Севенард виданню "Комсомольська правда" .

Цікаво, що батько балерини вважає себе прямим нащадком Матильди Кшесинской і Миколи II, хоча за офіційною версією у них не було дітей. Костянтин Севенард запевняє, що бачив документи, які доводять, що у Матильди була дочка, яку імператор все ж визнав. Журналісти запитали батька Елеонори Севенард, чи вірить його дочка в те, що вона спадкоємиця останнього російського самодержця. «Думаю, вірить. Але вона не живе цим, не захоплена так, як я. Дочка багато працює, і їй це не потрібно », - прояснив Костянтин Севенард.

Ім'я прапрабабусі Елеонори Севенард - Матильди Кшесинской - не сходить з передовиць ЗМІ вже більше року в зв'язку з виходом гучної історичної драми Олексія Учителя. У центрі сюжету фільму «Матильда» - взаємини майбутнього імператора Миколи II і балерини Матільди Кшесинська, що розгортаються на тлі подій російської історії. Імператора зіграв німецький актор Ларс Айдінгер , Його кохану - польська актриса Михалина Ольшанська . У картині Олексія Учителя задіяна ціла плеяда кінозірок першої величини: так, глядачі побачать Інгеборгу Дапкунайте в ролі матері імператора Марії Федорівни, а її колегами по знімальному майданчику стали Євген Миронов , Сергій Гармаш , Данило Козловський і багато інших.

У картині Олексія Учителя задіяна ціла плеяда кінозірок першої величини: так, глядачі побачать   Інгеборгу Дапкунайте   в ролі матері імператора Марії Федорівни, а її колегами по знімальному майданчику стали   Євген Миронов   ,   Сергій Гармаш   ,   Данило Козловський   і багато інших

Елеонора Севенард на випускному спектаклі в Академії Російського Балету імені А. Я. Ваганової

Трейлер до фільму «Матильда»