Конкурс на створення фірмового стилю парку «Зарядье» стартував в Москві

РІАМО - 7 Лютого. Відкритий всеросійський конкурс на розробку візуальної концепції парку «Зарядье» оголосили в Москві, підсумки конкурсу підведуть 1 березня, повідомив журналістам у вівторок оператор конкурсу, партнер компанії CityMakers Петро Кудрявцев.

«Це всеросійський конкурс на індивідуальну концепцію. Це і логотип, і фірмовий стиль. По суті, сьогодні ми дали старт цього конкурсу. Приймати заявки ми закінчуємо 24 лютого, а 1 березня будуть підбиті підсумки », - сказав Кудрявцев.

Як зазначив керівник департаменту культури міста Москви Олександр Кибовська, парк «Зарядье» повинен стати одним з найулюбленіших місць в столиці як серед москвичів, так і серед гостей міста. Тому при створенні парку приділяється особлива увага розробці кожного його елемента.

«На такому важливому моменті, як створення фірмового стилю парку, розробка подальшого брендбуку, тих самих символів, які, з одного боку, повинні бути візуально дуже яскравими, помітними, але при цьому дуже коректними, - нам було б дуже важливо вже сьогодні продумати, як ми будемо наш парк позиціонувати в широкій середовищі », - сказав КИБОВСКИЙ.

Головний архітектор Москви Сергій Кузнєцов пояснив, що проведення конкурсу в такі короткі терміни пов'язано з тим, що створення парку вже дійшло до стадії розробки навігаційних елементів.

«Ми прекрасно розуміємо, що знаходимося на фінальній стадії проектування і будівництва. Через кілька місяців парк буде здаватися в експлуатацію, і в вересні ми відкриваємося. Візуальна концепція - це технічний момент, який в себе повинен набрати всі необхідні елементи майбутньої паркової структури », - додав, у свою чергу, директор ГАУК« Зарядье »Павло Трехлебов.

Ландшафтний парк «Зарядье» будується на місці знесеного готелю «Росія» близько Красній площі. У парку з'являться чотири природні зони - ліс, тундра, степ і заливні луки, які терасами спустяться від вулиці Варварка до Москви-ріки. Крім рослин, тут з'являться цікаві архітектурні об'єкти: крижана печера, де сніг лежатиме навіть влітку, а також ажурний «ширяє» міст над набережній Москви-ріки, конструкція якого буде винесена над водою на 17 метрів, скляний купол-теплиця (скляна кора) , який встановлять над садом на даху будівлі філармонії.

Відкрити «Зарядье» планується в поточному році до 870-річчя Москви. Вхід на територію «Заряд» зроблять безкоштовним, квитки продаватимуть тільки на виставки і концерти. За підрахунками фахівців, парк відвідуватимуть до 12 мільйонів чоловік в рік.

За підрахунками фахівців, парк відвідуватимуть до 12 мільйонів чоловік в рік

Вид з висоти пташиного польоту від Москворецкая набережній

Вид з набережної на Москворецкая Flyover моста

© Фото, сайт компанії CityMakers