Гала-концерт Аїди Гарифуллин в Маріїнському театр

Аїда Гарифуллина. Фото - Dess / Simon Fowler

23 грудня 2018 року (20:00) в Маріїнському-2 відбудеться Гала-концерт заслуженої артистки Республіки Татарстан, солістки Віденської державної опери Аїди Гарифуллин (сопрано).

У супроводі Хору і Симфонічного оркестру Маріїнського театру під керуванням Валерія Гергієва співачка виконає арії з опер Шарля Гуно, Вінченцо Белліні, Миколи Римського-Корсакова, Джакомо Пуччіні, пісні і романси Сергія Рахманінова, Руджеро Леонкавалло, Жюля Массне.

Твори, включені в цю програму, увійшли в перший сольний альбом Аїди Гарифуллин, випущений в 2017 році на лейблі Decca Classics, ексклюзивної артисткою якого вона є.

Виступ в Маріїнському театрі завершить гастрольний тур Аїди Гарифуллин по містах Росії.

Аналогічна програма в супроводі Державного симфонічного оркестру Республіки Татарстан під керуванням Олександра Сладковський прозвучала на батьківщині співачки - в Казані, а також в Альметьевске і в Москві на сцені Великого залу консерваторії.

Прес-служба Маріїнського театру